G

eçtiğimiz ay yoldaki yeni albümünden “Sky Full Of Song” isimli ilk teklisi ile yeniden aramıza dönen Florence and the Machine, sonunda meraklı bekleyişimize son veren duyuruyu yaptı. Grup, 29 Haziran’da “High as Hope” isimli yeni albümünü Republic bayrağı altında yayımlayacak. Bu güzel haber, yanında Florence and the Machine‘in dalga dalga büyüyen “Hunger” isimli yeni şarkısını harika bir klip eşliğinde getirdi.

Üç-dört yıldır müzik sahnesinde olmayan iki güçlü ses, iki güçlü karakter, aynı yıl ve hatta aynı ay aramıza dönüyor. Kim bunlar peki? Biri Lykke Li, diğer ise Florence Welch önderliğindeki Florence and the Machine. Resmen içimiz kıpır kıpır.

Geçtiğimiz ay yoldaki yeni albümünden melankolik “Sky Full Of Song” şarkısı ile kapımızı çalan Florence and the Machine, bu sefer hem 29 Haziran‘da Republic etiketiyle çıkacak “High as Hope” albümünü müjdeledi hem de “Hunger” isimli yeni şarkısını klip eşliğinde servi setti. A.G. Rojas yönetmenliğinde hazırlanan ve Florence Welch‘in muhteşem dansı ile ruhumuzu harekete geçirdiği klibi merak edenler aşağıda toplansın.