E

n son geçtiğimiz ay herşeyiyle kendisine ait olan 35 dk’lık bir kısa film “Soundtrack 7” ile karşımıza çıkan FKA twigs, bu sefer Nike ile işbirliği yaparak modern hareketin bütünlüğüne ışık tutan ve sporu kendini ifade etme biçimi olarak tanımlayan bir koleksiyon yarattı. FKA twigs, aynı zamanda bu koleksiyon için konseptini, yönetimini, performanslarını ve müziğini bizzat üstlendiği “do you believe in more?” isimli şahane bir video da hazırladı.

10 parmağında 10 marifet olan ve müzik dünyasında kendi kulvarını oluşturmayı başaran FKA twigs, bu sefer sporun geleceğine ışık tutan Nike ile bir araya gelip bedenleriyle pozitif bir şeyler yapmak isteyen insanlara ilham verebilmek adına Spring Zonal Strength Tights kampanyasının kreatif direktörü oldu.

FKA twigs-Nike

Bu kampaya için FKA twigs, fiziksel güçlerini ciddiye alan, kendilerine has bir stile sahip kişilerle dolu harika bir ekip oluşturarak  insanları daha sağlıklı yaşamaya ve sporun herhangi bir dalına yönelmeye teşvik etmeyi amaçlıyor. Hem FKA twigs’in yeni şarkısını dinlemek hem de “do you believe in more?” reklam filmini izlemek isteyenleri aşağıya alalım.

Kampanya hakkında daha fazlası için nike.com’u ziyaret edebilirsiniz.