Y

üzümüzü yaz mevsimine döndüğümüz şu günlerde peşi sıra festival haberleri almaya devam ediyoruz. Bugün Bodrum’daki Xuma Village’in yenilenen ortamına ve eşsiz koyuna yerleşecek Elemental Sound, dikkat çekici programıyla festival takvimimizde yerini aldı. Her bir sahnesi elementlerden ilham alınarak tasarlanan festivalde David Agust, HVOB, Unders ve daha birçok önemli isim yer alacak.

Yaz ayında zamanın dışına çıkıp, gezegenin temellerine dönmek isteyenler toplansın. 14 Temmuz Cumartesi günü Bodrum‘daki Xuma Village‘a yerleşecek olan Elemental Sound, elementleri müzikle buluşturacak. Dört elementten oluşan sahnelerinde tüm gün boyunca performans, atölye ve daha çok etkinliğe ev sahipliği yapacak Elemental Sound‘un müzik programında duyurulan ilk isimler David August, HVOB, Unders, Light in Babylon, Islandman, Elif ve Mind Shifter oldu. Önümüzdeki günlerde yeni isimlerin eklenmesini beklediğimiz Elemental Sound’un avantajlı dönem biletine ulaşmak isteyenler şuradan devam edebilir.

Bir süredir ülke sınırları içinde dinleme şansımızın olmadığı David August ile hasret gidermek isteyenler ise aşağıya gelebilir.