Baharın gelmesiyle birlikte İstanbul festival sezonu da açılıyor. Bunların ilki; 11 Nisan‘da gece hayatı ile sokak yaşamını bir araya getiren İstanbul Blue Night organizasyonluğunda Fatboy Slim ve Rudimental‘in performans sergileyeceği festival olacak.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek festival, İstanbul’un sayılı açık hava etkinlik alanlarından biri olan Küçükçiftlik Park‘a yerleşip bize İngiliz usülü baharın gelişini kutlatacak. Festivalin müzikal sorumluları; 35 yılı geride bıraktığı müzik kariyerinde başta Grammy, MTV Video Music, BRIT Ödülleri olmak üzere bir çok başarıya sahip İngiliz müzisyen, prodüktör ve rapçi Norman Cook, aka Fatboy Slim ve 2012 yayınladıkları John Newman iş birlikli ‘Feel the Love’ şarkıları ile UK Single Chart‘da 1. sıraya çıkarak isimleri duyuran Londra çıkışlı Rudimental olacak.

Funk, drum’n bass, big beat, acid house ve trip hop’ın festivalin müzik kodları olduğu İstanbul Blue Night destekli gecede baharı Küçükçiftlik Park’ta kutlamak için tarih; 11 Nisan Cumartesi.

Etkinlik | Biletix

Fatboy Slim:

Rudimental: