Ç

oktan festival sezonunu paketleyip yaz ayında bıraktık. Şimdilerde heyecanımız, elle tutulur birkaç mekanın sezon programı arasında açan çiçek gruplar/sanatçılar. Bu noktada Zorlu PSM bize başka bir güzellik sunuyor ve 15-16 Aralık‘ta hayli geniş kapalı alanında iki günlük bir festival düzeliyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez gerçekleşen MIX Festival, Fatboy Slim ile programındaki demirbaşı duyurmuş oldu.

Sonar Istanbul ile kapalı alanda nasıl festival düzenlenebileceğini bizlere gösteren Zorlu PSM, geçtiğimiz yıl sezon açılışını yaptığı MIX Festival‘i 15-16 Aralık tarihlerinde ikinci kez gerçekleştirecek. Daha önce Selda Bağcan & Boom Pam, başta olmak üzere pek çok yerli ve yabancı ismin açıklandığı festival programına bugün “The Rockafeller Skank“, “Praise You“, “Right Here, Right Now” ve “Weapon of Choice” ile bir döneme damgasını vuran Fatboy Slim‘i ekledi 

MIX Festival programında başka kimler var?

Zorlu PSM’de tüm alanlarının kullanıldığı, konserlerden, atölyelere, partilerden, plak pazarına kadar birçok etkinliği içeren festivalde sahne alacak diğer isimler:  Selda Bağcan & Boom Pam’e ek olarak, Modestep (Live), Ali Farka Toure Band & Terakaft (The Peace Caravan), Electro Deluxe,  The Wedding Present, Ferhat Albayrak, Cem Adrian, Goose, Mustafa Özkent, Kabus Kerim, Manuş Baba, Slam, Jakuzi, Motorama, Gökçen Kaynatan ve Elektronikleri, Donae’o, Dagamba, Jacques, Son Feci Bisiklet, SX, She Drew The Gun, Dudu Tassa & The Kuwaities, Akın Sevgör ve The Away Days olacak.