Gün geçmiyor ki İstanbul, elektronik müzik sahnesinden dev bir isme daha ev sahipliği yapmasın. Bir yandan kaliteli etkinlik bolluğuyla güldüren ama güldürürken de “acaba hangisine gitmeliyim şimdi” diye bizleri kara kara düşündüren bir dönemden geçiyoruz.

Bu haftasonunun parlayan yıldızı ise sonbahar-kış sezonunun en çok beklenen isimlerinden, aylarca yolunu gözlediğimiz prodüksiyon makinesi Belçikalı Olivier Grégoire, nam-ı diğer Kolombo. Kompakt, 2DIY4, Warung, Noir Music, Turbo, Eskimo, Future Classic, Systematic ve Boxer gibi plak şirketlerinden çıkardığı releaseler yetmiyormuş gibi bir yandan da kendi plak şirketi Loulou Records’ı yürüten Kolombo kuşkusuz son dönemde house ve disco’yu harmanlayan müzisyenlerin önde gelen isimlerinden biri.

İstanbul’a tepeden bakabileceğimiz müthiş bir atmosfer eşliğinde güzel müzik dinlememiz için Cue İstiklal kabini 22 Kasım Cuma günü Kolombo’ya emanet. Dans etme seviyesinin bu etkinlikte ortalamanın çok üzerinde olması beklenmektedir, ayaklarımıza kara sular inebilir, rahat ayakkabılar giyiniz.

Etkinlik | Biletix

Kolombo:

Soundcloud | Facebook | Twitter | Website