“We are the new generation, and we have the power of change!”

Geçen seneki performansına doyamayanlar, kaçırmış olanlar ve bütün dans aşıkları cuma gecesi indigo’da hep birlikte bir techno ilahını dinledi.

São Paulo‘dan bütün dünyaya sesini duyurup büyük başarı elde etmiş ve son zamanlarda da ismini sıkça duymaya başladığımız ünlü DJ/prodüktör Victor Ruiz ve partneri VJ Any Mello, Soul of SunsetSubfloor kapsamında 5 Haziran akşamı indigo’da tüm duyularımıza hitap ederek bir kez daha gönülleri fethetmeyi başardı. Gecenin açılışını yerli elektronik müzik sahnemizin babası sayılan Murat Uncuoğlu yaparak bizleri erkenden dans pistine alıştırdı.

Beklenmedik bir şekilde -belki de herkes heyecanlı olduğu için- mekanın çok erken bir saatte kalabalıklaştığını farketmedim değil. Set saatine doğru bu kalabalık iyice arttı ve artık saatler Victor Ruiz’i gösterince kendisi çığlıklar eşliğinde kabinde yerini aldı. Geceye hızlı bir giriş yapmayı tercih eden Ruiz, son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız “Addicted” ile başlangıç yapıp mükemmel bir görsel ve işitsel gösterinin perdesini açtı. Özellikle çaldığı parçalardaki sözlerden, kendisinin ve Any Mello’nun yüzlerinde oluşan gotik ifadelerin yanı sıra uzay cisimlerinden oluşan görsel şov bu alanda gördüğüm en başarı işlerden biri olmaya aday.

“Addicted”, “Thoughts”,” Ho’oponopono”, “Generation”, “Medusa”, “The Path”, “Weiss”, “Dance In The Dark” gibi beklediğim bütün güzel parçalarını ve The Prodigy‘in “Breathe” ve Kraftwerk‘in “Radioactivity” adlı parçalara yaptığı bootleg’leri setinde yer veren Victor Ruiz, bizi bir an bile olsun yavaşlatmadı.

Kendine has tarzını bir kez daha bize kanıtlamayı başarmış olan Brezilyalı techno ilahı, bizi asla sonu gelsin istemediğimiz bir galaksi yolculuğuna çıkardı. Benim gibi bu mükemmel gecenin tadını çıkarmış olan kaçıranlara bu etkinliğin nasıl geçtiğini çıtlatsın, olur mu? Belki seneye de gelir, o zaman ne yapıp ne edip siz de gelirsiniz.

Geçtiğimiz yıl çıktığı turnedeki görüntülerden oluşan teaser’ı buraya bırakıyorum.

Quero agradecer de coração a todos vocês, meus fãs, por fazerem isso tudo se tornar realidade. Sem vocês, nada disso seria possível! <3
Um agradecimento especial ao pessoal da Acqua Films pelo trabalho incrível que realizaram neste filme e à minha “cameragirl” Any Mello por registrar todos os momentos dessa tour.
Foram 17 gigs, 10 países e 3 continentes em dois meses e esse ano tem mais!
Espero que gostem!

Victor Ruiz World Tour #1

—-

I’d like to thank all my fans for making this possible.
A big thanks to the Acqua Films crew for the amazing job and to my “cameragirl”, Any Mello, who recorded all the moments in this tour.
It was 17 gigs, 10 countries and 3 continents in 2 months and this year we have more!
Hope you like it!

Victor Ruiz World Tour #1

Posted by Victor Ruiz on Tuesday, May 19, 2015