Şehrin ünü ve sayısı git gide artan 3. nesil kahve dükkanlarını pazar gününün ‘ne yapsak acaba?’lı  alternatif etkinlik arayışına cevap verdiğimiz NOW. ortaklı Bean Beat Bite, geçtiğimiz hafta Teşvikiye’nin yenisi Gravité Coffee‘e konuk oldu.

İki elin parmaklarını geçtiğimiz hafta doldurup 11.cisi için yolunu tuttuğumuz Gravité Coffee’nin 1 sürpriz konuğu 1’de ne kıdemli müzikal sorumlusu vardı. Talihsiz uçak aktarması (30 saat) yüzünden Roma’daki performansı sonrası yolu İstanbul’a düşen Chicago menşeli efsane house prodüktörü Boo Williams, Bean Beat Bite’ın sürpriz konuğu olarak misafirimiz oldu. Diğer konuğumuz ise elektronik müzik sahnemizin başarılı prodüktörlerinden biri olan Coşkun Akmeriç oldu. Coşkun Akmeriç, tekno ağırlı gece setlerini gündüz moduna çekip Bakl ve Ali Gültekin ile yaptığı b2b ile bolca eğlenmemizi sağladı.

Günün sürpriz konuğu Boo Williams’ın iki saat yakın süren dj set performansı ile kahveli eğlencenin üst sınırlarında dolaştığımız Bean Bean Bite, 11 sayısını unutulmayanlar arasına ekleyerek haftayı keyifli sonlandırdı ve yeni haftanın motivasyonu ile ceplerini şişirerek evine döndü. Gelecek hafta görüşmek üzere!