25 Ekim’de Palmbomen‘in performansı ile kapılarını açan Chill’n Roll Night Club, iddalı girdiği gece hayatına sıradaki etkinliği ile devam editor. İki live performans ve iki DJ Seti’nin olacağı 28 Kasım Perşembe akşamı dört bir yandan çevrilip müzikli hava sahası içinde serbest stil dans hareketlerimizi evrene sunabileceğiz.

B Yüzü’nün bizleri terz düz edecek etkinliğinin live performans ile sahne alacak ve bize tropikal iklimin bünye üzerindeki ritmik etkilerini Londra’dan aldığı özel izin ile bizimle paylaşacak isim Tropics olacak. En son ‘Popup Cinema’ adlı EP’si ile mixer’da çıkan yumruğun ile daha renkli bir dünya da yaşayacağımızın garantisini veren Tropics, gecenin ağır toplarından biri olacak.

Gecenin ikinci live performansı Amerika kıtasından taaaa Arizona’lardan gelen Lymbyc Systym‘e ait olacak. Jared ve Mike Bell ikilisinden oluşan grup, biz enstrümantal rock ve elektronik müziği iyi biliriz diyerek sahnede yerlerini alacaklar. İsimleri gibi sessiz değil sallantısı yüksek bir performans bizleri bekliyor.

Geceye DJ setini alıp Hollanda’dan katılacak ismimiz ise Sotu The Traveler olacak. Aslında gurbetçi olup Hollanda elektronik müzik sahnesinden nasibini alan Barış Akardere, dikkatli kulaklar eşliğinde bu zamana kadar neden milli takıma çağrılmadığını düşündürecek bir performans ile yerli kontenjanda yerini alacak.

Gecenin ikinci DJ seti ise Badmixday‘den gelecek. XXYYXX‘nin ‘About You‘ şarkısına yaptığı remix ile kısık ateşte bol chill wave’li giriş yaptığı elektronik müzik sahnesinden gecenin açılışını yapacak ilk isim olacak.

Etkinlik | Biletix

Tropics:

Lymbyc Systym: