Erdi Bağçıvanoğlu, turizm cennetimiz Antalya’da büyüyen ve Antalya’nın müzikle olan kısmını beyninden sildirmek için elektrik şoku tedavisini bile kabul etmeye hazır olan biri. Çünkü Erdi, ergenliğinde Oliver Huntemann, Henrik Schwarz gibi isimlerden etkilenen biriyken; pencereyi açtığında duyduğu ses Pitbull düetleri oluyormuş. Bakmış ki bu böyle olmayacak hazır üniversite tercih zamanıyken gelmiş İstanbul’a. Kopkoptansa vicuvicu’yu tercih etmiş bir nevi yani.

İstanbul’daki ilk günlerinde Antalya’dan bir arkadaşının çalacağı mekana gide Erdi, arkadaşının teklifi üzerine kendini kabinde bulur. O geceki performansı beğenilen Erdi Bağçıvanoğlu, Göktan Abacı ve Boiler Room İstanbul‘dan tanıdığımız Mutlu San‘la bir araya gelerek hem performans sergilemeye devam ediyor, hem de artık işin prodüksiyon kısmında da aktif bir şekilde rol almaya başlıyor. Hatta bunlarla da yetinemeyip, bir de sahne tasarımına el atıyor. Mesela eğer Maceo Plex”in garajistanbul’daki performansına gitmişseniz ve o gece aklınızda görsellerin başarısı kalmışsa bunun Erdi Bağçıvanoğlu’nun işi olduğunu hatırlatmak yerinde olur.

Rave Mag için özel bir set hazırlayan Erdi Bağçıvanoğlu’nun, bundan sonra nerelerde ve neler çalacağını öğrenmek için buraya; seti dinlemek için ise sizleri aşağıya alalım!