İ

tiraz edecek bir çok nokta olsa da elektronik müzik sahnemiz dünya standartlarına yaklaşmaya devam ediyor. Mekan, promoter, dinleyiciler ve  yayın kanalları gibi farklı ayakların birlik içinde ilerlemesi ve farklı yaşam şekillerinin aynı alt kültürde yer alması ile asıl sıçramayı yapacak olan elektronik müzik sahnemizin yeni kazanımı Limits Off digital platformu oldu.

“We are where you are” sloganı ile yola çıkan Limits Off, takipçilerine Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest, Tumblr ve Line gibi bir çok farklı sosyal medya kanalı ile ulaşmayı planlıyor. Elektronik müziğin kaynayan kazanı İstanbul’daki DJ ve prodüktörlerin özel üretim mixtape’leri, röportajları ve farklı açılardan gece hayatına yaklaşan video serileri ile Limits Off, ortak bir amaç ile birlik içinde yaşamayı destekleyecen bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Elektronik müzik ile yaşayan bir organizma

Limits Off dijital platformu, ‘Remake, Remix, Rip-Off (Motör)’ belgeselinin yönetmeni Cem Kaya’nın hazırladığı lansman videosu ile yayın hayatına resmi olarak başladı. Kendini “A platform for electronic music culture” mottosu ile tanımlayan, organik ve etkileşime açık yapısı ile Limits Off, genç hedef kitleyle birlikte yaşayan bir organizma olacak.

Uzun süredir elektronik müzik sahnemizin demirbaşlarından olan Kaan Düzarat, Mutlu San ve Maxi Storrs’un yanı sıra bu toprakların yerlileri ile yapılan röportajlardan derlenen ve Cem Kaya’nın yönetmenliğindeki lansman videosu, İstanbul elektronik müzik kültürünün var olan dokusunu ekrana taşıyor. Kendini konumlandırdığı sahnenin içinde yaşayan bir organizma rolünü üstlenecek olan Limits Off, cızırtılı ve bass’lı seslerin olduğu her şeye kulak kabartarak elektronik müzik sakinlerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre içeriğini zenginleştirecek.

Hoş geldin; Limits Off dijital platformu

Başta dediğimiz gibi olay sadece var olanı yansıtmak değil. Asıl önemli olan farklı iletişim kanalları üzerinden, konsept içerikler ile etkileşimli bir üretim ve paylaşım çemberinin merkezinde yer alabilmek. Limits Off, tüm bunları vadederek aramıza dahil oldu. E o zaman bize düşen de kocaman bir hoş geldin demek.

Ayrıntılı bilgi için :                                                                                                          
https://www.facebook.com/limitsofftr/                                                           
https://twitter.com/limitsofftr
https://www.instagram.com/limitsofftr/
https://www.youtube.com/channel/UC8ouNK2ocx8actUHAL0En6w
https://tr.pinterest.com/limitsofftr/
http://limitsofftr.tumblr.com/
https://line.do/profile/limitsofftr

snapchat: limitsofftr

#limitsoff  /  @limitsofftr