14 saat boyunca müziğin hiç durmayacağı, her saniyesinde aktivitelerin yer aldığı, dünyaca ünlü DJ’lerin performans göstereceği ”Electropol Festival Istanbul 2014”te sürprizler dolu bir etkinlik sizleri bekliyor!

Sırasıyla Juicy M, Firebeatz, Ummet Ozcan, DubVision, Hard Rock Sofa ve son olarak R3hab‘i Maslak Arena Festival Çadırı’nda ağırlayan ve binlerce misafirini dans ettirmeyi başaran Electropol, bu sefer sıradışı eğlencesini özgün bir festival atmosferi ile birleştirip müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Proggressive House, Electro House, Deep House, Tech House, Chill Out gibi müzik türlerini kapsayan ve 15 Haziran Pazar günü Maslak Arena Festival Çadırı’nda gerçekleşecek festivale dünyaca ünlü isimler konuk oluyor. DayTime ve NightTime olarak iki farklı saat dilimine ayrılan ve 15.00’te başlayıp 05.00’te bitecek festivalde sahne alacak ilk ünlü isim Electropol serisin başında açıklanan ve DJ Mag sıralamasında dünyanın en iyi 27.Dj’i seçilen, Ultra Music Festival, Tomorrowland, Tomorrowworld, Coachella gibi önemli festivallerde performans göstermiş SHOWTEK olacak.

Festival hakkındaki son gelişmeleri ve bilet detaylarını www.electropol.org sitesinden öğrenebilirsiniz.