Yıl: 2012

Albüm: Dogs

En İyi Remix: Oliver Koletzki

En İyi Dinlenebilecek Yer: Deniz, kum ve parlak güneşin olduğu herhangi bir yer

Teknik Varlıkları: Anna Müller’in vokali çok tinsel. Zaten elektronik müziğin içine girebilen kadın vokali özel olmayı hak ediyor. ‘Dogs’da Anna Müller’in kendi bastığı piyano tuşları ile başlıyor. Sonra olaya Paul Wallner’in minimal seslerden oluşan sample’ı üzerine eklenen vurmalılar ve kıvamı tutturulmuş bass’ları ekleniyor. Beş buçuk dakikalık misafirliğin sonunda Anna, partneri Paul’un koluna girerek bahçeli evinin kapısından bizleri uğurluyor.

Hikaye:

“the best way to do what you love as long as possible, is being uncompromisingly yourself and producing what you want to listen to.”

İsimlerinin açılımı ‘Her Voice over Boys’ ve bu onların duruşunu ve projenin konseptini yansıtıyor. Yırtılma, karıştırma, patlama, erime, oksitleme, kırma, aşındırma, bükme ve yazma. Ne bir eksik ne bir fazla, hepsini taşıyor bu şarkı.

Dök İçini: ‘Dogs’ için hikaye yazmaya gerek yok ya da içindekileri tutmaya. Bu şarkı bana korkusuz olmayı, dokunmayı, savaşmayı, yıkıldığında tekrar doğmayı ve en önemlisi gözlerini kapamadan önce kulağına fısıldayan sesin ne kadar değerli olduğunu öğretiyor. Tüm gökyüzü baloncuklarla kaplanmış gibi gerçek dışı bir mutluluk dolduruyor içime. Ben kapımı açmayı biliyorum ama o gözlerini kapatamıyor. Sorun galiba burada.