G

eçtiğimiz yıl ilk kez İstanbul’u ziyaret eden ve bizlere fırtına olmadan Suma Beach‘de nasıl festival olur deneyimini yaşatan Solomun ve saz arkadaşları, daha önce duyurduğumuz gibi 6 Ağustos’ta bu sefer Babylon Kilyos‘a yerleşecek.

Son yıllarda fena alıştığımızın her taşın altından bir festival çıkması durumuna Kuzey Almanyalı duruşu ile müdahale eden Diynamic, aile meclislerine İstanbul’da elektronik müzik severleri de dahil edip bizleri sabahlara kadar dans ettirmişti. Karadeniz’den esen serin rüzgarlar Hamburg çıkışlı plak şirketini fazlasıyla mutlu etmiş olacak ki Solomun, tayfayı toparlayıp yeniden İstanbul’u ziyaret etme kararı almış.

Geçtiğimiz sene çekirdek sanatçı kadrosuyla tüm dünyayı dolaşan Diynamic, bu sefer Solomun, Adriatique, H.O.S.H. gibi ağır topların yanına, yedekten oyuna dahil olan Karmon ve NFTO ile çaylak sezonundaki Ost & Kjex, Magdalena, Johannes Brecht, Undercatt ve Lehar‘lı kadrosuyla Babylon Kilyos‘ta sahaya çıkacak. Herkes 6 Ağustos’taki mahalle düğünü için yerini ayırttsın şimdiden.