2013 yılında yayınlanan ‘Settle‘ isimli ilk albümü ile müzik dünyasının elektronik kanalına sıkı bir giriş yapan prodüktör kardeşler, Disclosure, iki yıllık aradan sonra PMR/Island bayrağı altında yayınlanacak yeni albümleri ‘Caracal‘ için 25 Eylül tarihini işaretlemişti. Vokal iş birlikli albüm formatını devam ettireceklerini duyuran ikili, yeni albümlerinden ilk olarak Gregory Potter ortaklığındaki ‘Holding On‘ şarkısını bizlere sunmuştu.

Geçtiğimiz hafta yeni çalışmaların dünyaya sunulma platformu olan Annie Mac‘in BBC Radio 1‘daki programı üzerinden Brendan Reilly’in vokal desteğindeki ikinci single’ları ‘Moving Mountains‘ı kucağımıza bırakan ikili, daha önce duyursunu yaptığı Sam Smith vokal yörüngesindeki yeni şarkısı ‘Omen’i video klip eşliğinde bizlere servis etti. Disclosure ve Sam Smith’in imzasını taşıyan 2012 çıkışlı ‘Latch’, aynı zamanda isimlerinin duyulmasında da önemli bir rol oynamıştı. İngiliz müzik sahnesinin iki değerli projesi bu sefer ‘Omen’ için bir arada.

Bu ayın başında yayınlanan ‘Holding On‘ video klibinde Mariela isimli özel güçlere sahip ana karakterin distopik bir dünyadaki hikayesine ortak olmuştuk. Ryan Hope yönetmenliğinde ‘Omen’ klibi Mariela’nın hikayesinde devam ediyor. Çoğunlukla Sam Smith’in kalabalık bir eğlence ortamındaki görüntülerle karşılaştığımız klip, kısa sahnelerle tutarlılığını koruyup merakımızı okşamaya devam ediyor. Disclosure‘ın yeni klibini merak edenleri aşağıya alalım.