E

fsanevi sanatçının son stüdyo çalışmasından “No Plan” ve “When I Met You”nun ardından “Killing A Little Time” da müzikseverlere açılırken hayranları olarak içimize buruk bir sevinç yerleşti.

2016’de yayınladığı muhteşem albüm Blackstar’ın ardından hayata gözlerini yuman David Bowie’nin son çalışması da dinleyenle buluştu. Yeni bir şarkısını dinlemenin heyecanını yıllar boyunca yaşadığımız sanatçı, “Killing A Little Time” ile müzikseverlere buruk bir sevinç yaşattı.

“Killing A Little Time”, David Bowie’nin The Man Who Fell To Earth filmi için hazırladığı müzikalin önemli bir parçası. Lazarus olarak adlandırdığı müzikalin soundtrack’i arasında yer alan parça, arşiv kutusundan bizlere sunulacak olan son çalışması olarak tarihe geçiyor.

David Bowie’nin imza işlerinden oldukça farklı bir tarzda olan parça, sanatçının daha farklı bir yönünü ortaya çıkarıyor. Sert gitar riff’lerinin üzerinde yer alan üflemeliler, yerine ulaşan sözlerle birleşip bambaşka duygularla davet ediyor. Tabii ki efsanenin muhteşem şarkı sözleri her zamanki ürkütücü hissi de yanında bulunduruyor.

David Bowie’nin son şarkısını dinlemek isteyenleri, buna cesaret edebilecekleri aşağıya davet ediyoruz.