R

eddit dedektifleri yine iş başında: Geçtiğimiz gün ortaya çıkan “Alive 2017” başlıklı gizemli bir videonun Daft Punk’ın dönüşüne işaret olabileceği söyleniyor!

Her gün yeni bir söylentiyle çalkalanan Daft Punk cephesinde, şimdi de ortaya çıkan gizemli bir video konuşuluyor. Geçtiğimiz gün bir Reddit kullanıcısı tarafından fark edilen “Alive 2017” başlıklı videoda, ne olduğu anlaşılamayan bir dizi kod da mevcut. Forumlarda konuyla ilgili konuşan bazı kullanıcılar ise bu kodların koordinatlar olduğu konusunda hemfikir – evet, Daft Punk için yapılan bir turne spekülasyonundan söz ediyoruz.

Böylesi bir haberi duyurmak için her ne kadar heyecan verici ve gizemli bir yol olsa da, söz konusu kodları koordinat olarak kabul edip incelediğinizde, ilkinin Çad‘da yer alan bir çöle ait olduğu ortaya çıkıyor. Koordinat olarak kabul edilen kodların gösterdiği diğer yerler arasında; Paris, Amsterdam, Los Angeles, ve Sydney var. Bakalım gizemli haberlerin ardından gerçekten bir Alive 2017 turu çıkacak mı?

Videoya göz atıp kararı siz verin: