İ

stanbul gecelerinin farklısı Wake Up Call, Cuma günü Berghain’ın Steffi’sini, XDB’yi ve Tessuto’yu The Hall’da konuk ediyor.

 

2015’in sonlarında vedası ile yüreklerimizi hoplatan Wake Up Call, bir süre sonra geri dönmüş ve İstanbul’un gece hayatını yönlendirmeye devam etmişti. 29 Nisan Cuma günü de kendinden söz ettirecek bir kadro ile şehrin ana konusu olmaya devam edecek.

The Hall‘da 23.00 de başlayacak event, Berghain/ Panorama Bar’ı uluslararası bir seviyeye çıkaran, Klakson ve Dolly gibi avangard plak şirketlerinin başında bulunan Hollandalı prodüktör Steffi‘yi ağırlayacak.

Steffi’nin Berlin Boiler Room performansını izlemek isteyenleri aşağıya davet ediyoruz.

Gecenin bir diğer konuğu ise analog sesleri sık sık kullanması ile tanınan, müzik dünyasının favorilerinden XDB. 90’lardan beri sahne alan XDB, Uzuri Recordings çatısı altında kariyerine devam ediyor.

Sao Paulo’nun efsanevi parti serisi Carlos Capslock‘un mucidi Tessuto ise Avrupa turnesi kapsamında Wake Up Call’a konuk olan son isim.

 

11 saat sürecek etkinlik, her zamanki gibi Wake Up Call’un resident dj ekibi WUX tarafından başlatılacak ve sonlandırılacak.

29 Nisan’da The Hall’de gerçekleştirilen WUC’un ön satış fiyatı 35 TL, kapıda ise 50 TL.