M

ondra, Aralık ayında aralarında Clean Bandit, Kaiser Chiefs ve Tom Odell‘in de bulunduğu birçok sanatçının yer alacağı yardım konserlerine ev sahipliği yapacak. 2€ değerindeki çekiliş biletlerinin arasından seçilen biletler ile tüm konserlere girmek mümkün.

200 kişilik bir salondan oluşan Camden Assembly’da düzenlenecek konser serisinden elde edilen gelir bakım evleri ve hastanelerdeki yardıma muhtaç insanlara ulaşan İngiltere’nin en büyük müzik terapi kliniği Nordoff Robbins‘e bağışlanacak. 31 Ekim Pazartesi 15.00’te etkinlik bilet alım platformu DICE üzerinden satışa çıkacak olan 2€’luk çekiliş biletlerinin arasından seçilecek şanslı biletler ile etkinliklere katılım gerçekleşecek.

lineuppress

Britanya müziği diyince aklımıza gelen isimleri bir arada toplayan ve 2€ ödeyerek izleme şansını sunan etkinlikte, Jess Glynne, Jake Bugg, Clean Bandit, Kaiser Chiefs ve Tom Odell 2-7 Ekim tarihleri arasında sahnede olacak. Müziğin iyileştirici gücüne yardımcı olacak bu konserlere gidecek şanslı dinleyicilere keyifli bir etkinlik temenni ediyoruz.

İngiltere vizesi olmayan ama müziğin peşini bırakmayanlar için de Kaiser Chiefs’in Ekim ayında gelen son albümünden “We Stay Together”ı buraya bırakalım;