Ioannis Ntouskos (aka dousk) Yunan bir abi o da.. Ben mesela progressive house’u sevmeye başlarken bu adam da vardı. Atina doğumlu,biraz karizma yoksunu. Klasik piyano, caz ve elektronik müzik  üzerine eğitimler almış. Etiketleri, 60 & 70 psychedelia & deneysel elektronik müzik şeklinde, e haliyle elektronik kökenli çoğunlukla. 70’ler disko, Breakbeats, 80 progressive rock / avangart sahne ve 90 Detroit ve Italo-tekno. Dinlediğinizde bunları bulamayabilirsiniz house canlısı o da. Hepsini ararsanız biraz vaktinizi alır ama  istediğinize ulaşırsınız.

Bir teknoloji meraklısı aynı zamanda, anladığım kadarıyla da biraz asosyal. Geçmiş zamanda bilgisayar demo oyunları ve kompozisyonlarla da karşımıza çıkmış. 3 kişisel albümü ve 2 topluma hediye ettiği albümü vardır. EP’leri single’ları zaten cepte. Hatırı sayılır Dousk, dünyanın en iyi kulüplerinden bazılarında gezdi. Müzikal stilleri, çeşitliliği kucaklayan, odak kaliteli müzik üreten, Progressive House, Tech House ve Techno. Etiketleriyle farklı adlar altında başka bir şey sunuyor bizlere.. Buna paralel olarak küresel dans sahnelerinde yer sahibi ve rastlanması zor bir noktaya ulaştırmıştır.

Reknowned DJ Dousk; severek dinleriz, velhasıl öneririm genellikle bu adamı. Müziğinde anlam var, yormaz hiç. Genel olarak yormayanları sizlere aktaracağımı zaten anlamışsınızdır.