Ö

zellikle 2016 yılında hayatımıza dahil ettiği “Awaken, My Love!” albümü ve iki Golden Globe ödüllü Atlanta dizisiyle her parmağında ayrı bir marifet olduğunu gösteren Donald Glover, aka Childish Gambino, “This Is America”dan sonra yine çok konuşulacak bir kliple karşımıza çıktı.

Mayıs ayında bohçasından çıkardığı “This Is America” ile fazlasıyla ses getiren Childish Gambino, en son “Summer Pack” başlığında iyi mevsimlik şarkı ile bizleri selamlamıştı. Önümüzdeki günlerde Rae Sremmurd ile uzun bir turneye çıkmaya hazırlanan sanatçı, yaz mevsimine vedayı “Feels Like Summer” isimli şarkısı için yayımladığı kliple yaptı. Bir akşamüstü mahallede yürüşüşe çıkar Childish Gambino‘nun ekranından takip ettiğimiz klipte Azealia Banks‘ı bir ağacından dalında dinlenirken, Nicki Minaj ve Travis Scott‘u oyun oynarken, Future‘u, Drake‘in bisikletini çalarken, Kanye West‘i ise “Make America Great Again” şapkasıyla ağlarken ve eş zamanlı Michelle Obama tarafından sakinleştirilerken görüyoruz.

Donald Glover‘ın Ivan Dixon ortaklığında yönetmenliğini üstlendiği klibin animasyon tasarımı ise Greg Sharp‘a ait. Meraklılar hemen aşağıda yerini alsın.