M

üzik, tüm elementleri bünyesinde barındırdığı gibi bir çok insani değeri de kucaklıyor. Tam bu noktada müzisyenler, 13 Şubat Cumartesi günü çocuklara yardım amacı ile “Just Kids” etkinliği için Kontra Plak‘ta bir araya geliyor.

Temel amaçın savaş, sağlık sorunları, ekonomik imkansızlıklar gibi pek çok nedenle zor koşullarda yaşam mücadelesi veren çocukların, hem kış aylarındaki kazak, palto, battaniye, ayakkabı gibi ihtiyaçlarına destek olabilmek hem de içinde yaşadıkları çevrelerde, çocuk olarak kalabilmelerine minik de olsa bir katkı sağlamak amacıyla onlara oyuncak, kitap, boya kalemi, yapboz gibi eşyalar ulaştırabilmek olduğu etkinlikte Yarımada, Barış Demirel, Nuux, Skysketch, Agency, In Hoodies ve Umut Adan şarkılarıyla ortamı ısıtacak.

Ayrıca Kontra Plak‘ta oluşturulan yardım kutusuna etkinlik günü veya öncesinde her yaştan çocuk için kışlık kıyafet, oyuncak, kitap, defter, boya kalemi, yapboz vb. eşyalar getirebilirseniz.

Tüm bu yardımlar 13 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek etkinlik sonrası İstanbul Hayata Destek Evi’ndeki atölye çalışmalarında kullanılması için ‘‘Hayata Destek Derneği’’ ve ‘‘Çocuklar Giysin Diye’’ organizasyonuna iletilerek ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.

Etkinliğin şahane afişinin Merve Atılgan olduğu bilgisini de not düşüp aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

just_kids