Backyard Sounds playlist formatına geçiyor! Okuyucularımızın işini biraz daha kolaylaştırmak adına yaptığımız bu değişikliğin hoşunuza gideceğini umuyoruz.

Liste benim dinlemekten ezberlediğim yeni Tennis’in ‘I’m Callin‘ isimli şarkısı ile başlıyor. 9 Eylül’de üçüncü albümlerini yayınlayacak olan Tennis, ‘I’m Callin‘ ile benim albüm adına umut beslememe sebep oldu. Bu arada daha önceki yazılarda da sıklıkta bahsettiğim 9 Eylül tarihini not etmekte fayda var çünkü bir sürü güzel ve heyecan verici albümün yayın tarihi olacak.

Listede Bastille‘in Oblivion EP‘sinde yayınlanacak yeni bir şarkı olan ‘Bad News‘ de var. Ve Bad News dinlerken bir sizde biraz da olsa “The Weeknd mi dinliyorum?” sorusunu kendinize soracaksınız.

Kwabs ismini ‘Pray for Love‘ ile kalplerine kazıyanlar – ya da henüz kazımayanlar – ‘Walk‘ sayesinde herhangi bir hayal kırıklığı yaşamayacaklar, ama bu hafta gerçek favorilerim şimdiye kadar bahsettiklerimin hiç biri değil.

Bu haftanın favorileri Kastle ft. Lotti ve VILLAGE remix’li Vaults. Genelde yaptıkları işleri çok beğendiğim Origami Sound’dan VILLAGE’ın Vaults’la birlikteliği mükemmel bir şarkıyla sonuçlanmış.

Umarım yeni format ve bu haftaki şarkılar hoşunuza gider. İyi haftalar!