Backyard Sounds sizleri yeni haftada selamlıyor. Bu hafta sizleri her zamankinden daha fazla yeni şarkıcı bekliyor, hazırsanız başlayalım.

Haftayı Childish Gambino‘nun ‘Sober’ şarkısını cover’layan Verité açıyor, Verité listedeki tanıdık tek kişi. Kalanların hepsi yepyeni. 6.AM electronica ile R&B’yi harmanladıklarını söyledikleri ilk EP’leri ‘Blue’yu yayınlamaya hazırlanan bir grup mesela, kendileri hakkında başka da bir şey bilmiyoruz.

Güney Galler’den Ryan James‘in projesi olan Secular Ghost açık bir şekilde bu hafta karşımıza çıkan en iyi şeylerden biri, ‘Bystander Effect’ ise kendisinin çıkış şarkısı, geleceğin neler göstereceğine bakacağız.

Multirex‘in bir video oyundan çıkmış gibi olan bu şarkısını atlayamadım. Daha önce de Evil Needle‘ın bir tip bir şarkısına yer vermiştim.

Kendi türünü ‘Hangover Chill‘ olarak tanımlayan BABEL. hakkında da pek fazla bilgi veremiyorum, çünkü kendisi de gizemli kalmayı tercih etmiş. Bize de bu durumda ‘Made To Stay’ ile yetinmek kalıyor. Ama kendisini Google’da ararsanız bir futbolcunun cinsiyetçi bir yorumu ile ilgili haberler okuyabilirsiniz.

WIZE görüyor ve arttırıyor, kendisi hakkında bildiklerimiz erkek olduğu ve 2013’ten beri bir ilişkisi olduğu, ayrıca California’dan yarışmaya katılıyor. Daha fazla deşmiyorum, günün birinde daha ünlü olursa öğreniriz diyor ve bırakıyorum.

Gelelim Verité kadar olmasa bile listedeki bir diğer (nispeten) bilindik isim olan Fareoh‘nun remix’lediği ‘Afterlife’a. Fareoh listede daha önce yer almıştı, XYLO ise Los Angeles’dan bir ikili. Kendileri bu haftaki diğer yeni isimlere kıyasla çok daha az gizemli, türlü çeşit resimlerini Google’da bulmak mümkün.

Bu hafta da sizlerle gizemli sanatçıları, en yeni şarkıları buluşturduk, haftaya kadar listeyi dinlemekten eskitmeniz dileğiyle, iyi haftalar.