Backyard Sounds tatile gidiyor! Teknik olarak siz bu satırları okurken ben zaten tatilde olacağım ve önümüzdeki iki hafta boyunca da yeni yazı olmayacak. Ama bu Backyard Sounds‘un pillerini şarj etmesi ve bomba gibi dönmesi, sizin seriyi özleyip “Geri dön Tülay seni çok seviyorum aşkım!” diye bağırmanız için kurulmuş bir düzenek. Yine de “ben anlamam arkadaş” diyen sadık dinleyicimizi de unutmadık ve ara verdiğimiz her hafta için bir bonus şarkıyı listeye ekledik.

Bu hafta listeyi pek çok kereler misafirimiz olan Shura açıyor ‘White Light‘ ile. ‘White Light’ alıştığımız Shura çizgisinden hiç de sapmayan tatlı bir pop şarkısı.

Ardından benim çok sevdiğim Evil Needle, ve ardından yaz dedik mi akla gelen bir isim Goldroom. Rave Mag’in sevdiği bir isim, Avusturalyalı Flume‘dan tatlı bir cover ‘Turning’ ve onu takiben görmeye alıştığımız bir isim, Leo Kalyan.

Bu haftanın taze ismi ise Gallant. Los Angeles’tan Gallant kısa sürede müzik bloglarının ilgisini çekmiş görünüyor, pek tabii bizim de ilgimizi çekti, umarız ki daha nice güzel işlere imza atar da kendisini listemizde sık sık görürüz.

Bu haftaki liste, sürekli takipçimiz iseniz genelde tanıdık isimlerden oluşuyor ama peki ya bonuslar dediğinizi duyar gibiyim.

İlk bonus Cleopold‘dan geliyor, Miami Horror‘a ‘Love Like Mine’ şarkısında eşlik eden Avusturalya doğumlu Los Angeles sakini Cleopold, kesinlikle koleksiyonunuza eklemeniz gereken bir isim.

İkinci bonusumuz ise bir remix, Sia ve Flo Rida iş birliği ‘Wild Ones’ı Pharell’in ‘Get Lucky’siyle mash up’lanmış bir Fortune remix’i. Artık bununla beraber beni affettiğinize inanıyorum.

O zaman bana iyi tatiller size ise iyi haftalar. Bayramdan sonraki hafta görüşmek dileğiyle!