Backyard Sounds bu hafta da yeni şarkıları toplayıp size getiriyor. Bu hafta favorilerim, Busy Baby, Flaslight, Nove ve One Time. İyi dinlemeler.

 

Netsky ft. Beth Ditto – “Running Low(Todd Edwards Remix)”

Henüz yeni olan Running Low‘u bir de Amerikalı yapımcı Todd Edwards‘dan dinleyin. Şarkının orijinal versiyonunu sevseniz de sevmeseniz de bu versiyonu bir dinleyin, gerçekten başarılı.

Tomas Barfod ft. Nina K – “Busy Baby(Oliver Nelson Remix)”

Bu haftanın en iyileri arasında Oliver Nelson Remix’iyle Busy Baby var. Oliver Nelson şarkıyı daha enerjik hale getirmiş ve Nina Kinert‘in sesi gerçekten çok güzel. Danimarkalı Tomas Barfod, İsveçli Nina Kinert ve Oliver Nelson üçlüsünün elinden çıkma bu İskandinav harikası benim bu haftaki favorilerim arasında.

DJ Fresh ft. Ellie Goulding – “Flashlight”

İngiliz yapımcı ve dj Daniel Stein‘ın şimdiye kadar yaptığı en iyi iş benim gözümde Rita Ora‘lı Hot Right Now idi. Ta ki, Ellie Goulding işin içine girene kadar. Flashlight, DJ Fresh‘in önümüzdeki yıl yayınlanacak olan yeni albümünden çıkan dördüncü single.

Charli XCX – “Boom Clap(Aeroplane Remix)”

Charli XCX’i seviyorum. Nuclear Seasons albümünü de, Iggy Azalea‘ya eşlik ettiği Fancy‘i de seviyorum. Buna rağmen Boom Clap‘i sevmekte zorlandım, buradaysa yardımıma Aeroplane koştu. Teşekkürler Aeroplane.

REKchampa – “Combine”

Amerikalı Stefan Ringer‘la tanışalım. Kendisi belli ki neye el atsa beceren insanlardan, bir elektronik müzik yapımcısı, dj, videografiker ve şu an da kendisini grafik tasarım alanında geliştirmeye çalışıyormuş. Kendisiyle ilgili daha ayrıntılı bilgi websitesinden edinmek mümkün: http://stefanringer.com/

Lovelife – “Nova”

Geldik benim bu haftaki favorime, Lovelife. Ben biraz Hurts’e benzettim tarzlarını, ama kendileri hakkında pek bilgi sahibi olduğum söylenemez. Bildiklerim isimlerinin Ally, Lee, Frank ve Sam olduğu ve websitelerinden bazı şarkılarını, El Regreso ve Fourth Floor EP’lerini ücretsiz indirebildiğimiz.

KAASI – “Work With Me”

İngiliz yapımcı KAASI melodik ve sade chillout şarkılarıyla bize minimalizmin anlamını yeniden öğretmek ister gibi. Eğer Work With Me‘yi beğenirseniz mutlaka Caroline Street‘e de göz atın.

Esta. – “Lexo”

Francis Esteban, yani Esta. California’dan bir müzik yapımcısı, yaptığı harika Brandy remix’iyle kalbimi kazanan Esta. güzel işler yapıyor.

J M R – “One Time”

J M R, 23 yaşında Florida’lı bir müzisyen. Daha önce Closer şarkısıyla ilgili yazılar okuduğum J M R’ın oldukça etkileyici bir sesi var ve genellikle müzik blogları tarafından “seksi” olarak tanımlanıyor. Sizin bu konudaki düşünceniz ne olur bilemiyorum, ama bence One Time dinlenmeli.