Backyard Sounds, bu haftayı hakettiği gibi büyük ve bitmeyen bir partiye çevirmeye geliyor! Bu hafta listenin tek amacı dans etmek ve sizi de dans ettirmek, o yüzden şu utangaçlığı bir kenara bırakın ve bize katılın.

Bu hafta listeyi dans ettirmeyi haliyle bizlerden öğrenmeyecek olan Corona açıyor. Bu şarkının modası hiç geçmiyor, geçeceğe benzemiyor fakat yeni şeyler sunmak Backyard Sounds‘un işi, o sebeple size eskimeyen bu klasiği AObeats‘in eşlik ettiği Hotel Garuda Remix‘i ile sunuyoruz.

Listemizdeki isimlerden biri de Blood Orange olan Dev Hynes bir harika. ‘You’re Not Good Enough’ ise hem klibi hem kendisi son albümün kesinlikle incisi idi, Blood Orange olmadan dans etmenizi istemiyoruz, bu yüzden size ‘You’re Not Good Enough‘a bir de Supernatet Edit‘i ile bakın diyoruz.

Guilty pleasure itiraf saatinde bu hafta, benim John Newman sevgim var! John Newman varsa ben de varım dediğim pek çok sefer de olduğu gibi, bu kez de bu önerme doğru, o yüzden neşeli remix’leriyle tanıdığımız Tobtok Remix‘li ‘Come and Get It’ listemizde.

Bu hafta sizi dans ettireceğimi açıkça söylemiştim, o yüzden süprizler yerine işimi garantiye almak istedim, sonra “vay efendim Backyard Sounds dans ettireceğim dedi, dans mans etmedik” demeyin diye haliyle RAC de burda.

Dans figürleri yapmak garanti isimlerle devam ediyorum, çünkü siz buna değersiniz. Major Lazer, alıyor Wild Belle‘i yanına, size de yer açıyor, artık sokakta mı dans edersiniz, otobüste mi, arabanızda mı orasına ben karışmam.

Zella Day‘den daha önce bahsetmiştim, ben kendisini severek takip etmeye devam ediyorum, o da bu ilgime karşılık Kill Them With Color Remix‘li ‘High’ ile bizi neşeye boğuyor.

Ardından sevimli, danslı listelerimin vazgeçilmezi, Fransa’nın medar-ı iftiharı (burada biraz abartı olabilir) Jean Tonique mutlu sonu garantiliyor. Sizlere de bir hafta boyunca bu listeyle dans etmekten helak olmak düşüyor!

Hepinize harika haftalar!