Yazın resmi olarak ilk gününde Backyard Sounds ayağınıza yaz şenliği getiriyor. Yakında bir senesini dolduracak olan Backyard Sounds, yeni bir yaza hazır! Güneş, kum, deniz, hafif serin yaz gecesi klişelerinin fon müziği olmaya evet diyoruz ve sizi bu haftaki listeye buyur ediyoruz.

Bu haftaki listemizde herkes bir gelip bir daha bırakamayanlardan. Backyard Sounds’u bir deneyenin bırakamadığını biz de çok iyi biliyoruz. Geçen haftalarda ‘Gibberish’ isimli şarkısıyla listemizde yer verdiğimiz MAX, bu hafta da Jared Evan‘ın vokallerini yaptığı ‘Ms. Anonymous’ ile listenin açılışını yapıyor.

Ardından listemizin çok sevdiği isim olan Arme, ‘Couldn’t Do’ ile sample kullanmayı bizden öğrenmeyeceklerini açıkça belli ediyor ve şarkılarında 2000’lerin pop prensesi Christina Aguilera‘nın ‘Hurt’ten bol kepçe sample kullanıyorlar, çok da güzel yapıyor.

Ardından yine listemizde daha önce yer almış biri isim Oh Wonder, ‘Midnight Moon’ ile hafifçe tempoyu düşürüyor ki Anoraak remix’li ‘Shock Me’ öncesi azıcık kendinizi toplayabilin. Çünkü Fancy‘den sonra hem Motez hem de AYER‘in sizi oturtmaya hiç de niyeti yok! Ama üzülmeyin, çünkü Tommy Jacob halden anlıyor, Iman Europe‘un vokalde olduğu ‘Toxic’ ile listeyi her nerede dinliyorsanız hafiften kendinizi toplayıp istemsizce dansetmeye mola vermenizi sağlıyor.

Bu haftanın favorileri, MAX, Arme ve Tommy Jacob. Herkese mutlu haftalar ve iyi dinlemeler!