Backyard Sounds‘da bu hafta adeta Made in Heights Special Weekend var! Şaka bir yana bu hafta kendimi fazlasıyla Made in Heights‘a verdiğim listeden de açıkça belli oluyor.

Listeyi de doğal olarak Made in Heights açıyor, yapımcı ve dj Sabzi‘nin Kelsey Bulkin ile ortak projesi olan Made in Heights listeyi ‘Forgiveness’ ile açıyor, ve ardından başka bir şarkıları olan ‘Panther’i remix’leyen Kuma‘ya bayrağı devrediyor. Kuma zaten listenin gediklilerinden, listenin kalanında da genelde tanıdık isimler var.

Evil Needle ve JMSN (ayrı ayrı listemizde yer almış isimler) ‘Worry’ için güçlerini birleştiriyor, ne de iyi ediyor. Daha önce ‘Strange Enough’ ile listemizde yer alan Vérité, bu hafta ‘Colours’ ile geri dönüyor. Listenin en tecrübeli (Backyard Sounds dahilinde tecrübeli tabi) ismi Sebastian Carter da burda. Bu haftanın bir diğer yeni ismi ‘How Hard It Is’ ile gizemli Outblack. Listenin süprizi ise, benim aslında oldukça sevdiğim ama size bunca zamandır belli etmediğim Panic! At the Disco, ama durun belli etmiştim, haftalar önce kendilerinin referans olduğu bir şarkıya listede yer vermiştim, şaşırma hakkınızı ne yazık ki kaybettiniz. Brendon Urie bu yaşananların unutulması için size mükemmel gülümsemelerinden bir tane atıyor, ve hep beraber dağılıyoruz. Bu haftanın favorileri mi kim? Made in Heights, Evil Needle ve JMSN ve de Panic! At the Disco.

Herkese mutlu haftalar ve ardından da iyi tatiller.