Size bu hafta sakin mi sakin bir hafta getirdik Backyard Sounds olarak. Şarkılarımız sakin ve huzurlu.

Haftayı iki şarkıyla birden Darius açıyor: Önce vokalleri Wayne Snow‘a ait ‘Helios’, ardından da Jessie Ware‘in ‘Champagne Kisses’ şarkısına yaptığı harika remix. Darius listemizde bu hafta bir hoşgeldini en çok hakeden isim.

Ardından listenin kıdemlileriden Tommy Jacob, Cozy‘nin ‘Love Your Smile’ şarkısına yaptığı çalışma ile remix!lerinin de orjinal şarkıları kadar kalpleri eritebildiğini kanıtlıyor.

Dreamers Delight, yapımcı Reed Krafft‘ın hayal gibi sesler yarattığı projesi. Gerçekten de gözlerinizi kapattığınızda size uyanık rüyalar gördürmek Reed Krafft‘ın yeteneği sanırım.

Ibizalı Marc Costa‘nın, yani Vallés‘in, şarkısının adı ‘Sorrow’ ama bu güzel şarkının size yaşatacağı son şey hüzün. Listenin bu hafta kendiliğinden gelişen konseptini sürdürür şekilde ‘Sorrow’ da size gülümsemeyle karışık bir huzur veriyor. “Away with me” diyen vokali duydukça bavulunuzu alıp kaçmak isterseniz ne yazık ki Backyard Sounds sorumluluk kabul etmiyor.

Konsept kısmını benim çok çok çok ama çok sevdiğim Snakehips kapatıyor. Kendisi daha önce listemize konuk olan isimlerden biri, ve bu kez yanında kendi misafirini getiriyor: ‘Forever’ın vokallerinde şaheser yaratan Kaleem Taylor.

Ardından konsept kısmından çıkıyor ve arada sırada yer verdiğimiz nostalji kısmına geçiyoruz, karşınızda Brandy! 2002 yılında yayınladığı albüme ismini veren ‘Full Moon’, bu kez Fransız yapımcı Lorris Piasco, ya da sahne adıya ALLURE‘un elinden daha enerjik, daha keyifli ama hala bir o kadar nostaljik. Bize de 2002 yılındaymış gibi partilemek düşüyor.

Haftanın favorileri, Darius, Snakehips ve Vallés. Herkese mutlu haftalar!