Erol Alkan’dan Efsane Gece Kulübü Trash’e Özel Playlist

Erol Alkan, Londra’nın en ikonik gece kulüplerinden Trash’te geçirdiği 10 seneyi özetleyen evladiyelik bir playlist yayınladı!

Daily Beating: Yeah Yeah Yeahs – “Heads Will Roll”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Yeah Yeah Yeahs’den “Heads Will Roll” var.

Daily Beating: Yeah Yeah Yeahs – “Sacrilege”

Müzikle yaşayan her insan güne kulağında bir şarkı ile başlar. Müziği ekseninde tutan Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor.

Daily Beating: Yeah Yeah Yeahs – “Sacrilege”

Müzikle yaşayan her insan güne kulağında bir şarkı ile başlar. Müziği ekseninde tutan Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor.

Orijinalini Sollayan Cover’larda Bugün: Scarlett Johansson – The Moon Song

Seksiliği ve güzelliği artık nesnel olmuş Scarlett, Her filmindeki performansıyla bir kez daha Tanrı’nın en boş zamanında yaratıldığını gösterdi. Yeah Yeah Yeahs’in solisti Karen O‘nun Her için bestelediği The Moon Song; ukuleleli Joaquin Phoenix ve kadife sesli Scarlett ile çok daha güzel.  

Yeah Yeah Yeahs’in Frontwoman’ı Karen O’dan Solo Albüm Haberi!

Yeah Yeah Yeahs’in frontwoman’ı Karen O, dün kendi sitesi üzerinden paylaştığı bir notla ‘Crush Songs‘ adını verdiği ilk solo albümünü 8 Eylül’de Julian Casablancas‘ın label’ı Cult etiketiyle bizlerle paylaşacağını duyurdu! Geçtiğimiz Oscar töreninde ‘En İyi Senaryo’ dalında ödül alan ‘Her‘ filmi için özel bir akustik performansa imza atan Karen, ‘The Moon Song’ adlı şarkısını seslendirmişti. […]

Video Klip: The Antlers – “Palace”

Brooklyn’in kalbi kırık üç adamı The Antlers bizim de kalplerimizi parçalamaya devam ediyor. Son iki yıldır sadece (together) ve Undersea EP’lerini bizlerle paylaşan grup, yeni albüm haberini taptaze bir kliple paylaştı. Kayıtlarını Brooklyn’deki kendi stüdyolarında yaptıkları 4. albümünleri ‘Familiars’ ın yapımcılığı ise Yeah Yeah Yeahs, Future Islands, Beach House gibi isimlerle çalışan Chris Coady‘ye ait. Amerika’da Anti, İngiltere’de […]

Yeni Şarkı: Broken Bells – “Holding On For Life” (Nick Zinner Remix)

Önümüzdeki ay ikinci stüdyo albümleri ‘After the Disco‘ u yayımlayacak olan James Merver ve Danger Mouse ikilisinin oluşturduğu Broken Bells, çıkacak albümünün öne çıkan şarkısı ‘Holding On For Life‘, Yeah Yeah Yeahs‘ın gitaristi Nick Zinner tarafından remix’lendi. ‘Orjinalinden daha çok sevilen remix’ler’ listemizde yer alan çalışmayı merak edenleri şöyle alalım;

Günün Parçası

    Yeah Yeah Yeahs – Mosquito

Yeah Yeah Yeahs – Sacrilege | Late Show With David Letterman

    Die Gruppe fasziniert selbst in einem 4-minuten Live-Performance und ist ein Ohrschmaus für die Musikliebhaber.Wir warten geduldig auf das neue Album und freuen uns darauf.  

Yeah Yeah Yeahs – Sacrilege | Late Show With David Letterman

  4 dakikalık live performans da bile tav olduğumuz grubun yeni albümünün çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.