SoundCloud’un Yeni Bir Alıcısı Daha Var: Google!

Bir süredir Spotify’ın da odağında olan streaming platformu SoundCloud adeta paylaşılamıyor. Platforma şimdi de Google’ın talip olduğu söyleniyor!

The Black Keys’in Diskografisi Nihayet Spotify’da!

Uzun zamandır Spotify’da sadece birkaç şarkısına ulaşabildiğimiz blues ikilisi The Black Keys, bu hasrete son vererek tüm diskografilerini yayınlayacaklarını açıkladı!

Sessizlik Bitti: Interpol Tekrar Stüdyoda

Yaklaşık bir yıldır sesi soluğu çıkmayan Interpol cephesinde bir süredir yaşanan gizemli hareketlenmeler, nihayet doğrulandı – New York’lu üçlü tekrar stüdyoda!

Chet Faker Yola “Nick Murphy” İsmiyle Devam Edecek

Chet Faker, bir değişim içerisinde olduğunu ve yoluna gerçek ismi olan Nick Murphy ile devam edeceğini açıkladı.

MGMT 2016’da Geri mi Dönüyor?

MGMT, Twitter üzerinden yayınladığı Noel mesajında seneye sahneye dönebileceğinin haberini verdi.

Daft Punk’dan Nile Rodgers’ın Yeni Albümüne Video Klip!

Nile Rodgers, funk/soul projesi Chic adı altında 23 yıl sonra yeni albümü, ‘It’s About Time’ı 2015 yılında yayınlayacağını bizlere duyurdu.

DUYURU | Rave Mag Twitter Hesabı Hakkında

Dün sabah saatlerinde Twitter hesabımızdaki tüm kullanıcıların bizim dışımızdaki bir kontrol tarafından engellenerek takipçi sayımızın sıfırlandığını öğrendik.

Bieber’ın Diline Kırmızı Biber Sürecek Türk !

    Twitter’da geldiği geleceği yaptığı yapacağı, bebekken değiştirilen bezine kadar konuşulan Bieber, Türkiye’mize gelmiş  duymayan kalmamıştı. Sevenlerinin bahtı kara, sevmeyenlerin ise canıma minnet oh be artık bi daha hayatta gelmez Bieber buralara! dedirticek haber bugün geldi. Twitter’da 30 milyonu aşkın kişi tarafından takip edilen Bieber’ın  ITU’deki konseri sonrası ”İnanılmaz gece için Türk kızlarına teşekkür ederim. […]