Nine Inch Nails’tan Yepyeni Bir EP: “Not The Actual Events”

Nine Inch Nails’in yıl bitmeden yeni bir EP ile geri döneceğini müjdeleyen esas adam Trent Reznor sözünü tuttu, beş şarkılık “Not The Actual Events” bugün yayınlandı!

Mogwai ve Trent Reznor’un Müzikleri Eşliğinde İklim Değişikliği Belgeseli: “Before the Flood”

Toronto Film Festivali’nde prömiyer yapan Leonardo DiCaprio’nun yapımcılığındaki “Before the Flood” belgeseli, pazar günü National Geographic üzerinden dün ise YouTube aracalığı ile tüm dünya ile paylaşıldı.

Trent Reznor ve Mogwai Güçlerini Birleştirdi

Geçtiğimiz senelerde Atticus Ross’la beraber “The Social Network” ve “Gone Girl” gibi filmlerin müziklerine imza atan Trent Reznor, bu kez güçlerini Mogwai ile birleştirerek Leonardo DiCaprio’nun yeni filmi için kolları sıvadı!

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar: Nine Inch Nails – “All Time Low”

klımızı başımızdan alan canlı performanslarda bu kez Nine Inch Nails’in Tension turnesine ışınlanıyor, Trent Reznor‘un basta Pino Palladino ve back vokallerde Lisa Fischer gibi isimlerin asistleriyle gole çevirdiği “All Time Low” için kulaklıklarımızı hazır ediyoruz:

Eddie Vedder’dan Twin Peaks’e Özel Şarkı: “Out of Sand”

David Lynch’in kült eseri Twin Peaks’in yeni sezonunu heyecanla beklerken, bir diğer güzel haber de dizide rol alacak olan Eddie Vedder’dan geldi.

Good Game, Well Played: En İyi 10 Oyun Soundtrack’i

Oyun müzikleri için elbette “en iyi 10” iddialı bir kalıp – ama zaten işin güzelliği, seçmenin zorluğundan geliyor.

Albüm İnceleme: Marilyn Manson – “The Pale Emperor”

Amerika çıkışlı endüstriyel rock ve alternatif metal topluluğu Marilyn Manson’un 9. stüdyo albümü ‘The Pale Emperor’ı yakından inceledik.

Trent Reznor, Gone Girl’ün de Soundtrack’ini hazırlıyor.

Rock n Coke’daki inanılmaz karizması ve gerilim&karamsarlık türünde verdiği başarılı eserleriyle bildiğimiz Trent Reznor’un, daha önce David Fincher’in The Girl With The Dragon Tattoo için yaptığı Immigrant Song’u hatırlıyorsunuzdur. David Fincher, Trent’in hem The Social Network hem de The Girl With The Dragon Tattoo’daki performansından memnun kalmış olacak ki 3 Ekim’de vizyona girecek Gone Girl filminin soundtrack’ini […]

Beats Electronics’den “Beats Music” Açılımı!

Beats Electronics, yeni müzik yayın servisi Beats Music‘in kullanılıma açıldığını duyurdu! Takipçilerine 10 milyondan fazla şarkıyı dinleyebilme olanağı sunan Beats Music, Nine Inch Nails‘den Trent Reznor‘un kreatif liderliğinde son dönemin popüler piyasasına adım atmış bulunmakta. Şuan ülkemizden yayın yasağı bulunan Beats Music, rakipleri Spotify ve Deezer‘ın ardından kapımızı ne zaman çalacağı merak konusu. Bir çok […]

Nine Inch Nails Geri Dönüyor!

Dört yıl önce “Wave Goodbye” turu ile hayranlarına geçici bir veda eden Nine Inch Nails ile ilgili sevindiren haber grubun yaratıcısı ve yegane elemanı Trent Reznor’dan geldi. Trent Reznor’ın King Crimson gitaristi Adrian Belew ile bir sohbetinde gündeme gelen NIN ile sahnelere geri dönme fikri sonucunda; ikilinin yanı sıra Jane’s Addiction’dan Eric Avery, Telefon Tel Aviv’den […]