Daily Beating: Tourist – “I Can’t Keep Up”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Tourist’den “I Can’t Keep Up” var.

Daily Beating: Tourist – “Illuminate” (Ft. Years & Years)

Müzikle yaşayan her insan güne kulağında bir şarkı ile başlar. Müziği ekseninde tutan Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor

Daily Beating: Tourist – “I Can’t Keep Up”

Tatil gününe gözlerini açmak güzeldir. Bu mutluluğa yeni şeyler ilave etmek de Daily Beating‘in görevidir. Tourist‘in ‘I Can’t Keep Up’ şarkısı tüm sorumluluğu üzerine alıyor.

Yeni Şarkı: Jessie Ware – “Pieces”

Gelecek hafta merakla beklenen ikinci stüdyo albümü, ‘Tough Love’ı PMR/Island/Interscope etiketleri ile bizlere sunacak olan İngiliz şarkıcı/söz yazarı Jessie Ware, yeni albümünden 5. single’ı ‘Pieces’ ile karşımızda. Ayrılık sonrası şarkıları konseptinden uzaklaşmayan Jessie Ware’in sözlerinin Jimmy Napes – Tourist ortaklığında yazıldığı ve Emile Haynie‘in prodüksiyonunu yaptığı yeni şarkısını merak edenleri hemen aşağıya alalım.

Video Klip: London Grammar – “Sights”

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında ilk stüdyo albümü, ‘If You Wait‘, yayımlanan İngiliz trip hop triosu London Grammar, 2013’ü altın yılları olarak kariyerine ekleyip kaldıkları yerden devam ediyor. Grup, Disclosure‘un ekibinde yer alan Tourist tarafından remix’lenen şarkısı ‘Sights‘ı sahipsiz bırakmadı ve Giorgio Testi yönetmenliğinde çekilen video klibi bizlerle paylaştı! Grubun performans görüntüleri üzerinden ilerleyen klip, tam […]