Hey! Douglas’ın Dilinden Cem Karaca: “Deterjan”

Her hafta yeni bir şarkı yayınlamaya devam eden VEYasin’in yerinde duramayan projesi Hey! Douglas, sıradaki atışını Cem Karaca ile yaptı.

Farfara’nın İlk Albümü “Garden” iTunes’da!

Doğup büyümüş ama hep çocuk kalmayı başarmış sayılı gruplardan biri olan Farfara’nın ilk albümü sonunda iTunes’da yerini aldı.

Samanyolunda Dolaşan Sesler; Farfara       

Doğup büyümüş ama hep çocuk kalmayı başarmış sayılı gruplardan biri olan Farfara’yı ilk albümlerinin lansman konseri öncesinde inceleme masamıza davet ettik.

Islandman Saykodelik Sularda; “Godless Ceremony”

Müzik yelpazesini geniş tutan Islandman, şimdi de saykodelik sularda dolaştığı ve yeni albümün ilk teklisi olark duyurduğu “Godless Ceremony” ile karşımızda.

Mode XL ve Coca Cola İşbirliği; “#kolkola”

Ankara çıkışlı hip hop grubu Mode XL, Coca Cola’nın yeni reklam filminde karşımıza çıktı.

Islandman’dan Video Klip; “Walking Alpha”

Islandman, ağustos ayında yayınlanan “Kara Kutu” isimli EP’sindeki “Walking Alpha” isimli şarkısına hazırlanan video klip bizlerle paylaştı.

Röportaj: Islandman

Hikayesi olan şarkıları sevdiğimiz gibi bize bu hikayeyi en sade duruşu ve içtenliği ile anlatan müzisyenleri de seviyoruz. Şimdi Tolga’nın yanına oturalım söyleyeceklerine kulak verelim.

Islandman ile Yeşillikler Arasında; “Loud Shades”

En son ‘Elephants and Coffee’ şarksıyla bizleri buluşturan Tolga Böyük, aka Islandman, şimdi yeni çıktısı ‘Loud Shades’ ile karşımızda

Yeni Şarkı: Islandman – “Love Fields”

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Chet Faker konseri öncesindeki başarılı performansı ile akıllarda kalan Tolga Böyük‘ün solo projesi Islandman, ‘Love Fields’ adını verdiği yeni şarkısını soundcloud üzerinden yayınladı. Öne çıkan davullar, arka plandaki Tolga’nın karakteristik vokali ve uzay sesleriyle oluşturulmuş başarılı bir kompozisyona sahip ‘Love Fields’i merak edenleri hemen aşağıya alalım!