Radiohead’in Tüm Diskografisi Artık Spotify’da!

Radiohead’in diskografisinin neredeyse tamamı Spotify’dan erişilebilir hale geldi!

Radiohead Derinlere İnmeye Devam Ediyor: “The Numbers”

“A Moon Shaped Pool” ile kulaklarımıza dolarak bütün bir yılı yarısına gelmeden kurtaran Radiohead, güzellikler sunmaya devam ediyor.

Daily Beating: Modeselektor – “This” (ft. Thom Yorke)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Thom Yorke vokalli Modeselektor’un “This” şarkısı var.

Radiohead’den Tadımlık The Smiths Cover’ı

Şu sıralar “A Moon Shaped Pool” turnesinde şehirden şehire esip geçen Radiohead, turne boyunca “Creep” ve “Let Down” gibi şarkıların setlist’lere ansızın ekleyerek hayranlarına güzel sürprizler yaptı ve geçtiğimiz cuma gecesi bu sürprizlere bir yenisini daha ekledi!

Radiohead’den Sürpriz B-Side Şarkısı: “III Wind”

Bu hafta yeni çıkardıkları “A Moon Shaped Pool” albümünün özel basım plaklarını hayranlarıyla buluşturan Radiohead, basımlara bir de sürpriz B-Side şarkısı ekledi.

Thom Yorke’dan Yeni Şarkı: “Coloured Candy”

adiohead cephesinde hareketlilik sürüyor! Geçtiğimiz yıldırda Rag & Bone adlı Amerikan moda evinin defileleri için türlü türlü soundtrack’ler hazırlayan Thom Yorke, markanın 2017 Bahar/Yaz koleksiyonunun tanıtımında kullanılan yepyeni bir şarkıyı görücüye çıkardı. Rag & Bone‘un sitesinde yayınlanmasının yanı sıra, bir de videosu olan şarkı, tıpkı “Fitter Happier” kaydındaki gibi mekanik vokaller içeriyor. Elektronik tınılarıyla The King of […]

Radiohead Gelecek Yıl da Konserlerine Devam Edecek!

Geçtiğimiz günlerde BBC Radio 1’da Benji B.’nin konuğu olan Thom Yorke, hem DJ’lik yaptı, hem de Radiohead ile ilgili gönüllere su serpen açıklamalarda bulundu!

Thom Yorke ve Mark Pritchard Sunar: “Beautiful People”

İngiltere’nin underground elektronik kulvarında parlayan yüzlerden biri olan Mark Pritchard, yeni albümü “Under the Sun” için Thom Yorke’ ile güçlerini birleştirdi!

Thom Yorke’tan 45 Dakikalık Uyku Playlisti

Thom Yorke, Phil Taggart’ın BBC Radio 1 programına özel 45 dakikalık bir uyku playlisti hazırladı. Çalışmanın içinde Radiohead’in “Bloom” parçasının özel bir versiyonu da yer alıyor.

Thom Yorke İklim Değişikliği İçin Söyledi!

Thom Yorke’un Paris’teki İlkim Değişikliği Konferası’nda seslendirdiği “Bloom” şarkısının videosunu bizlerle paylaştı.

Radiohead’in Facebook Sayfasında Dev Geyik Dönüyor

Son albümü ‘A Moon Shaped Pool’un yayınlanmasına kadar sosyal medyada pek varlık göstermeyen Radiohead, dijital dünyaya dönüşüyle beraber yeni bir akım da başlattı.