The xx Sahnelere Geri Dönüyor!

İkinci albümleri “Coexist” sonrasında beklentileri epey yükselten The xx, yeni albümlerini bu yıl çıkaracaklarını duyurduktan sonra, üç yıllık bir aranın ardından sahnelere döneceklerini duyurdu!

The Strokes’tan Geri Dönüş Sinyalleri!

eçtiğimiz aylarda çıkardıkları “Future Present Past” EP’sinden sonra sessizliğe gömülerek hepimizi merakta bırakan The Strokes‘un etrafındaki sisler biraz dağılıyor gibi. Gitarist Nick Valensi‘nin açıklamalarına göre, albüm kayıtları başlamış durumda! Şu sıralar yeni grubu CRX‘in “New Skin” adlı ilk albümünü Josh Homme prodüktörlüğünde çıkarmaya hazırlanan Valensi, Strokes beşlisinin New York’ta albüm kayıtlarına yavaş yavaş başladığını, yeni albümü gelecek […]

The Strokes ile Bilim Kurgu Yolcuğu; “OBLIVIUS” (Video)

The Strokes ile geçtiğimiz mayıs ayında yayınladığı yeni EP’si ile sağlam bir dönüş yaptı. En son “Threat of Joy” şarkısına çekilen kliple karşımıza çıkan grup, görünen o ki sırayı “OBLIVIUS”a bırakmış.

Daily Beating: The Strokes – “Threat of Joy”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada The Strokes’tan “Threat of Joy” var.

Daily Beating: The Strokes – “OBLIVIUS”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada The Strokes’tan “OBLIVIUS” var.

The Strokes’tan 70’lere Selam Çakan Yeni Klip

“Future Present Past” EP’si ile geçmiş yılların hatırına gönül almayı başaran The Strokes, “Threat Of Joy” şarkısına hazırlanan video klip ile karşımıza çıktı.

Albüm İnceleme: The Strokes – “Future Present Past EP”

The Strokes uzun bir aradan sonra üç kütür kütür şarkının ve bir de remix’in bulunduğu albümleri ”Future Present Past” ile sahalara döndü.

The Strokes’dan Üç Şarkı Birden!

Bir süredir sesi soluğu çıkmayan cool adamlar topluluğu The Strokes, bugün art arda bir değil, iki değil tam üç şarkı birden yayınlayarak hepimizin yüreğine su serpti!

Daily Beating: The Strokes – “Reptilia”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada The Strokes’dan “Reptilia” var.

58. Yaş Gününde Jools Holland’ın Sunumuyla En iyi 11 Canlı Performans

61. yaş gününde Jools Holland’ın sunumuyla en iyi 11 canlı performansı listeledik.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.245: The Strokes – “You Only Live Once”

Aklımızı başımızdan alan canlı performanslar son haftasına giriyor ve bugün Jools Holland’ın konuğu olan The Strokes’dan ‘You Only Live Once’ ile devam ediyor.