Bean Beat Bite, Bu Pazar Karaköy Mambocino’da!

Bean Beat Bite’ın sıradaki durağı Karaköy’deki Mambocino olacak. Etkinliğin kahveleri şirketten, atıştırmalıkları Rave Mag ve NOW.’dan, müzikleri ise Villette, Retromental ve Sycho Gast’den gelecek.

Gökalp K’dan Serinin İlki; “EP1: bouncy_buttons”

Bu haftaki mutluluklarımız arasında Gökalp K’nın seri halinde yayınlayacağı EP’lerin ilki olan EP1: bouncy_buttons da var.

Moving Forward Records’dan Yeni EP; Pisznik – “Fogo”

Dijital kayıt şirketi Moving Forward Records, son olarak Pisznik’in “Fogo” isimli üç şarkılık EP’sini bizlerle servis etti.

Snatchers İkinci Yılını Bir Toplama Albümle Kutluyor

Snatchers oluşumun ikinci yılını kutlamak adına topraklarımızda inadına üretmeye devam eden 28 farklı prodüktörün yer aldığı ikinci bir toplama albüm yayınladı.

#Musicislove’dan Yeni EP; Sycho Gast – “Enter the Void EP Vol. 2”

Topraklarımızın üretken prodüktörlerinden biri olan Sycho Gast, şimdi de ‘Enter the Void’ serisinin ikinci ayağını bizlerle paylaştı.

Musicislove Kolektifinden Bahar Çıktısı; Sycho Gast – “Enter the Void”

Artwork: Brock Lefferts Yerli sahnemizin bağımız müzik kolektifi #Musicislove‘ın bünyesindeki başarılı prodüktörlerden Sycho Gast, yeni yılda ilk EP’si ile karşımıza çıkıyor. ‘Missing’, ‘Void’, ‘Endless Fall’ ve ‘Farewell’ isimli 4 şarkının yer aldığı ambient, drone ve deneysel müzik türlerine rastladığımız ‘Enter the Void’ EP’sini dinlemek isteyenleri aşağıya alalım.

#musicislove ‘Galactic Pulse’ EP’si İle Karşımızda!

Geçtiğimiz yıl bir çok yayın yapan #musicislove kolektifi yeni yıla da hızlı bir giriş yaparak Soulstaeb & Sycho Gast ortalığında ‘Galactic Pulse’ adını verdikleri yeni albümlerini bizlerle paylaştı

#musicislove Kolektifinden Yeni Albüm; Sycho Gast – “Stardus”

En son geçtiğimiz ay Retromental’in ‘Autumn’ isimli EP’sini bizimle paylaşan #musicislove kolektifi, şimdide Sycho Gast‘ın ‘Stardust’ isimli albümünü bizlerle paylaştı. Ekim ayında ‘Learned Helplessness’ albümü ile karşımıza çıkan Sycho Gast, bu çalışmasında 8 prodüksiyon, 3 featuring ve 3 remix bulunmakta. Gramafonia‘ın 2 şarkıda, Soulstaeb‘in ise bir şarkıda işbirliği yaptığı Sycho Gast’ın son albümünü #musicislove’ın Bandcamp hesabından ücretsiz […]