Daily Beating: Sufjan Stevens – “The Only Thing”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Sufjan Stevens’dan “The Only Thing” var.

Daily Beating: Sufjan Stevens – “Should Have Known Better”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Sufjan Stevens’dan “Should Have Known Better” var.

Coachella 2016’ın Line Up’ı Duyuruldu!

Geçtiğimiz yıl 198 bin müzikseveri ağırlayan dünya müzik sahnesinin major etkinliklerinden biri olan Coachella Festival’in 2016 line-up’ı açıklandı.

2015’in En İyi 13 Albümü

Yıl boyunca dinlemekten keyif aldığımız ve çizgi dışına çıkan albümleri bir araya getirdik. İşte 2015’in en iyi 13 albümü;

Keşif Sahnesi: Sisyphus

Keşif sahnemizin yeni konuğu Sufjan Stevens ve Son Lux (Ryan Lott) ile Serengeti’nin ortak projesi Sisyphus oldu.

Bon Iver, Küratörü Olduğu Eaux Claires Festivali’nin Rehber Kitapçığını Tasarladı

Bon Iver, küratörü olduğu Eaux Claires Festivali’nin rehber kitapçığınıt tasarladı Merak edenler buyursun.

Sufjan Stevens’dan Yeni Albüm Buluşması; “Should Have Known Better”

Bu ayın sonunda yeni albümünü yayınlayacak olan Amerikalı müzisyen Sufjan Stevens, “Should Have Known Better” isimli yeni şarkısını bizlerle paylaştı.

Yeni Şarkı: Robyn – “Tell You (Today)” (Arthur Russel Cover)

AIDS’e karşı olan farkındalığı arttırmak için 1989 yılında kurulan ‘Red Hot Organisation‘, geçtiğimiz temmuz ayında Arthur Russell‘ın (kendisi 1992 yılında AIDS’e bağlı bir hastalık yüzünden hayatını kaybetmiştir) şarkılarından oluşan tribute compilation’ı Yep Roc etiketiyle bizlerle paylaşacağını duyurmuştu. Sufjan Stevens, Robyn, Hot Chip, Blood Orange, Phosphorescent, Jose Gonzalez, Devendra Banhart, Arcade Fire‘den Richard Reed Parry, Scissor Sisters, […]

Video Klip: Sufjan Stevens – “Year of the Tiger”

En son albümü ‘Silver & Gold: Songs for Christmas, Vols. 6-10′ı iki yıl önce bizlerle buluşturan Amerikalı şarkıcı Sufjan Stevens, 2001 çıkışlı ‘Enjoy Your Rabbit’  albümünden ‘Year of the Tiger‘ isimli şarkısını klipledi. Sufjan Stevens’ın Geoffrey Hoskinson yönetmenliğindeki animasyon video klibini merak edenleri aşağıya alalım!

Daily Beating: Lonerism | Sufjan Stevens – To Be Alone With You (Daniele Di Martino Remix)

Sufjan Stevens – To Be Alone With You (Daniele Di Martino Remix)