The xx’ten Yeni Şarkılarla İlk Canlı Performans

Albüm haberleri, turne dedikoduları ve gizemli Spotify paylaşımlarını takiben geçtiğimiz hafta sonunda 4 yıllık bir aranın ardından Saturday Night Live sahnesine çıkan İngiliz üçlü The xx, yeni albümleri I See You’da yer alan şarkılardan iki tanesini görücüye çıkardı.

SNL’de The Weeknd Rüzgarı Esti!

Saturday Night Live’ın bu haftaki konuğu olan The Weeknd, programın sezon açılışını ilerleyen haftalarda dinleme şansı yakalayacağımız yeni albümü “Starboy”dan şarkılarla yaptı!

Bruce Springsteen ve Mick Jagger’dan Yılbaşı Kutlaması

Bruce Sprinsteen, E Street grubuyuyla birlikte geçtiğimiz cumartesi akşamı 2002 yılından sonra ilk kez Saturday Night Live’ın konuğu oldu.

Sia’dan Maddie Ziegler İle “Alive” Performansı

19 Ocak 7. stüdyo albümü “This Is Acting”i RCA etiketiyle bizlerle paylaşmaya hazırlanan Sia, canlı performansları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.223: Kendrick Lamar – “Poetic Justice”

Aklımızı başımızdan alan canlı performanslarda sırada Amerikalı hip hop sanatçısı Kendrick Lamar’ın ‘Poetic Justice’ yorumu var.

Sia’dan “Elastic Heart” ile Saturday Night Live (SNL) Performansı

Sia’nın son yolculuğunda yanına 12 yaşındaki dansçı Maddie Ziegler’i alması hem müzikal hem de görsel olarak son bir yıldır bizleri büyülemeye devam ediyor.

Video: Vampire Weekend – “Unbelievers” | The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Geçtiğimiz yılın en başarılı albümlerinden birine imza atan Amerikalı rock grubu Vampire Weekend, daha önce 2 kez katıldığı Saturday Night Live‘a bu sefer hafta sefer Jimmy Fallon‘nın konuğu oldu ve live performanslarında değişmeyen şarkısı Unbelievers‘ı seslendirdi. Uzun zamandır ortalarda görmemizdiğimiz Vampire Weekend’i özleyenler buyursun!