Keşif Sahnesi: Mura Masa

Bize kendini Mura Masa olarak tanıtan 19 yaşındaki İngiliz prodüktör Alex Crossan’ın adını 2015 senesinde çıkardığı “Someday Somewhere” EP’si ile duymuştuk.

Backyard Sounds Vol.51

Benden duymuş olmayın ama liste bu hafta yine bir harika, kışın kötü olduğundan değil ama yaz Backyard Sounds’a yarıyor, listenin enerjisi artıyor.

Backyard Sounds Vol.38

Bu hafta Backyard Sounds Milka’nın mor ineği gibi kalplerinizi eritmeye geliyor, kapalı havalara isyan eden, nerede bu nisan mayıs ayları, gevşeyen gönül yayları diyen okuyucu/dinleyicilerimizin yaralarını sarmaya, dertlerini dindirmeye geliyoruz (abarttım evet). Bu haftayı yaptığı her işle kendini biraz daha geliştiren tek kişilik dev kadro, İngiliz Shura açıyor ‘2Shy’ ile. Ardından benzer dalgalar yayan NUDE‘den ‘No […]

Daily Beating: Shura – “Touch”

Daily Beating, güne başlama motivasyonumuz ve en mutlu anımızda fon müziğimiz olmaya devam ediyor. Daily Beating’de sırada Shura’ın “Touch” şarkısı var.

BBC Sound of 2015 | Bölüm 1

BBC’nin “Sound of” listesi her senenin sonunda bir sonraki sene müzik endüstrisinin geleceğini belirleyecek sanatçıları seçen bir liste. Bu listenin bu kadar önemli olmasının sebebi biz dinleyicilere ileride müzik dünyasında başarılı olması muhtemel isimlerle tanıştırması. Şimdiye kadar bu listeden çıkan isimler arasında Ellie Goulding, Klaxons, La Roux, Adele, Emeli Sande, Sam Smith, HAIM, Foals, Frank […]

Yeni Şarkı: Jessie Ware – “Say You Love Me (Shura Remix)”

6 Ekim’de ikinci stüdyo albümü ‘Tough Love‘ı bizlerle buluşturmaya hazırlanan İngiliz şarkıcı/söz yazarı Jessie Ware, şuana kadar yeni albümünden ‘Tough Love’, ‘Share It All’ ve ‘Say You Love Me’ isimli şarkıları bizlerle paylaştı. Jessie Ware’in remixable kategorisine koyabileceğimiz ‘Say You Love Me’, Moskova merkezli şarkıcı Shura tarafından remix’lendi.

Sezi Sander’den Pazar Seçkisi

  Iron and Wine – Joy   Hiatus – We Can Be Ghosts Now feat. Shura   Autre Ne Veut – Counting feat. Mykki Blanco