One Love 15’de Sahne Alacak İsimler Belli Oldu!

Birbirinden iddaalı isimlerle süslenen festival, bu sene “Two Door Cinema Club”, “SBTRKT” ve “Django Django” gibi isimlerle ev sahipliği yapacak.

One Love Festivali’nde Yeni İsimler Duyuruldu

Geçtiğimiz hafta Django Django, Arthur Beatrice, Ben Pearce ile kulağımıza su kaçıran One Love Festival programına yeni isimler dahil oldu.

Daily Beating: SBTRKT – “The Light”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada SBTRKT’tan “The Light” var.

Daily Beating: SBTRKT – “Never Never” (feat. Sampha)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada SBTRKT’tan – “Never Never” var.

Coachella Fesitvali’nin Performans Saatleri Açıklandı!

Oturduğumuz yerden bir çok önemli ismin canlı performanslarını takip edebileceğimiz Coachella Festivali’nin set time’ları açıklandı.

SBTRKT Serbest Salınım Yapmaya Devam Ediyor!

ngiliz sanatçı SBTRKT, her gün bir şarkı olmak üzere toplamda beş yeni çalışmasını bizlerle paylaştı.

SBTRKT’den 2015’e Resmi Geçiş; “FLAREtWO”

SBTKRT, karanlık bir beat’in üzerine oturtulan sonic seslerden oluşan yeni şarkısı ‘FLAREtWO’u Soundcloud üzerinden yayınladı.

2014’ün En İyi 70 Albümü | 55 – 41

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”300×300″ css=”.vc_custom_1419888867424{margin-top: 30px !important;margin-bottom: 30px !important;}” image=”31309″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1419889556480{margin-top: 120px !important;}”] 55. Schoolboy Q – “Oxymoron” Label: Top Dawg / Interscope [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator color=”black”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”300×300″ css=”.vc_custom_1419889032112{margin-top: 30px !important;margin-bottom: 30px !important;}” image=”31308″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1419889606983{margin-top: 130px !important;}”] 54. Royal Blood – “Royal Blood” Label: Warner Bros [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator color=”black”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner […]

Mixtape: SBTRKT – BBC Radio 1 Benji B Takeover 2014

Geçtiğimiz ay 2. stüdyo albümü ‘Wonder Where We Land’ı bizlerle paylaşan SBTRKT, geçtiğimiz günlerde Benji B‘in BBC Radio 1′daki programına konuk olmuştu. SBTKRT, iki saati bulan ve 8 tane ‘Untitled’ şarkısının yer aldığı mixtape’ini soundcloud üzerinden yayınladı! Mixtape’i dinlemek isteyenleri ve tracklist’i merak edenleri aşağıda buluşturalım. Tracklist: Michael Bundt – La Chasses Aux Microbes Hudson Mohawke – […]

SBTRKT’den Yayınlanmamış 6 Yeni Şarkı!

BBC Radio 1′da yayınlanan Benji B‘nin programına konuk olan Aaron Jerome a.k.a SBTRKT daha önce hiçbir yerde yayınlamadığı ve henüz isim vermediği 6 yeni şarkıyı dinleyicileriyle buluşturdu. Sampha, Caroline Polachek (Chairlift), Koreless, Jessie Ware, ASAP Ferg, Warpaint, Ezra Koenig (Vampire Weekend) gibi isimlerin eşlik ettiği 15 şarkılık LP’i “Wonder Where We Land”i  geçtiğimiz Ekim‘de yayımlayan müzisyen son olarak bu albümden Ezra Koenig (Vampire […]