Yılın En İyi 100 DJ’i Belli Oldu

Yıl sonunun kıymetli listelerden biri olan Resident Advisor’ın takipçilerinin elektronik müzik sahnesi adına oyladığı ‘Top DJs of 2016‘.

Belgesel Kuşağı: The Black Madonna

Resident Advisor’ın elektronik müzik sahnesinin önemli figürlerini konuk ettiği belgesel serisi “Between The Beats”in yeni konuğu The Black Madonna oldu!

Paris Moda Haftası’nda Dixon Dinlemek?

DJ/Prodüktör ve Innervisions Recordings’in kurucusu Steffen Berkhahn, ya da bilinen adıyla Dixon, alışagelmişin dışında bir şov ile karşımıza çıktı.

Nicolas Jaar ile Bir Saat

Nicolas Jaar, Resident Advisor için hazırladığı bir saatlik mixtape ile karşımızda

Resident Advisor Yılın En İyi Canlı Performansçılarını Belirledi

“En İyi 100 DJ”i bizlerle paylaşan Resident Advisor, şimdi de yeteneklerini canlı performansta sergileyen elektronik müzik sahnesinin en iyi 40 ismini listeledi.

Resident Advisor Yılın En İyi 100 DJ’ini Açıkladı!

Elektronik müzik sahnesi adına Resident Advisor’ın takipçileri üzerinden hazırladığı ‘Top DJs of 2015‘ listesi açıklandı.

Modeselektor ile Uçuş Öncesi 12 Dakika; “RA INSIDE”

Gernot Bronsert ve Sebastian Szary ikilisi, Resident Advisor’ın ‘RA INSIDE’ adıyla hazırladığı performans videosu serisinde karşımıza çıktı.

Yeni Şarkı: Nina Kraviz – “IMPRV”

Geçtiğimiz günlerde Resident Advisor’ın ‘Top DJs of 2014’ listesinde en üst sırada  yer alan kadın prodüktörlerden biri olan Nina Kraviz, geçtiğimiz günlerde yayınlanan ‘The Deviant Octopus’ EP’sinden ‘IMPRV’ isimli şarkısını bizlerle paylaştı. Bulanık vokallerin yer aldığı, bolca synth dizilerinin şarkının temelini oluşturduğu yeni Nina Kraviz şarkısını dinlemek isteyenleri tam aşağıya alalım!