Kabus Kerim’le Köklere Dönüş

Red Bull, Kabus Kerim’in Manisa’dan Nürnberg’e devam eden yol hikayesini Köklere Dönüş ismini verdiği video serisi ile ekranlara taşıdı.

Sting’in Canlı Performansına Geri Sayım!

Duyduk duymadık demeyin: The Police’in esas adamı, gönüllerin şampiyonu İngiliz müzisyen Sting, uzun bir aradan sonra sessizliğini “57th and 9th” adlı yeni albümüyle bozmaya hazırlanıyor, üstelik de canlı yayında!

Kamufle ve Kerem Akdağ’dan “Serbest Atış”

Daha önce beraber çalışmamış bir beatmaker ve MC’yi stüdyoya kapatıp sonuçlarını kaydeden Red Bull projesi “Serbest Atış”, ilk bölümünü Kamufle ve Kerem Akdaş ile yayınladı.

The Away Days İle SXSW Turu

Milli gururumuz The Away Days, ABD’de Başkan Obama ile aynı havayı soluduğu günlerini kayıt altına aldı. Sonuç ise 7 dakikalık eğlenceli bir video oldu.

The Ringo Jets’ten Dinleyenlerine Jest

Yerli sahnenin asabi çocukları The Ringo Jets, Closure adlı parçalarını ücretsiz indirmeye açıyor.

The Away Days’den Yeni Şarkı; “Less is More”

Geçtiğimiz şubat ayında ‘This’ isimli EP’leri ile kapımızı çalan The Away Days, Red Bull’un 20before16 serisine konuk oldu.

5 yıl, 400 Dans Grubu ve Bir Kazanan; The Final Move

5 yıl, 400 dans grubu ve tek bir kazananın olduğu final yarışması. Red Bull‘un “The Final Move” adını verdiği etkinlikte Mzansi’nin bir çok türün eklektik birleşimine sahip en iyi 8 dans grubu birinci olmak için yarıştı ve Soulistic Fusion Trio grubu Red Bull Beat Battle etiketinin sahibi oldu. Güney Afrika’nın Kliptown şehrindeki Walter Sisulu Square‘de düzenenlenen final etkinliğine 4 […]

The Away Days, Red Bull Stripped Sessions’ın Konuğu Oldu!

The Away Days, Red Bull Stripped Sessions konuğu olarak ‘So Age’ ve ‘Best Rebellious’ isimli şarkılarını seslendirdi.

Röportaj: Ali Gültekin

Red Bull Music Academy’e 2006 yılında Melbourne’de dahil olan Ali Gültekin ile bünyesinde yer aldığı RBMA eksenli bir röportaj gerçekleştirdik.

RBMA Mezunu İpek Görgün, “Music & More” Video Serisinin İlk Konuğu Oldu!

Geçtiğimiz yıl Tokyo’da düzenlenen Red Bull Music Academy’den mezun olan İpek Görgün, Red Bull Türkiye’nin yeni video serisi ‘Music & More’un ilk konuğu oldu.

Etkinlik İnceleme: Red Bull Music Academy Night; Alice Russell @ Babylon

Red Bull Music Academy Night, bu sefer beklenenin aksine müzik kariyerinde 15. yılına merdiven dayamış olan Amerika çıkışlı blues ve pop soslu blue-eyed-soul’un İngiliz temsilcisi Alice Russell’ı ağırladı İstanbul’da.