Eagles Of Death Metal’ın Bataclan Belgeselinden İlk Fragman

Geçtiğimiz sene Eagles of Death Metal’i ağırlayan Bataclan sahnesinde yaşanan terör saldırısını tüm yönleriyle anlatan “Eagles of Death Metal: Nos Amis” belgeselinden ilk fragman geldi.

Queens of the Stone Age’den Yeni Albüm Müjdesi!

2017’de yepyeni bir albümle geri dönecek isimler kervanına Amerikalı rock grubu Queens of the Stone Age de katıldı!

Iggy Pop Kariyerinin 50. Yılında Austin City Limits’i Salladı

Bu yıl çıkardığı Post Pop Depression’la uzun bir aradan sonra hasret giderdiğimiz Iggy Pop, geçtiğimiz akşam Josh Homme’la beraber kariyerinin 50. yılında ilk kez Austin City Limits sahnesine çıktı!

Red Bull TV’den Müzik Belgeselleri Kuşağı

Red Bull TV, internet sitesini online bir belgesel kütüphanesine dönüştürüp sizleri müzisyenlerin keşfine çağırıyor.

Daily Beating: Queens of the Stone Age – “I Sat by the Ocean”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Queens of the Stone Age’den “I Sat by the Ocean” var.

Video Klip: Queens Of The Stone Age – “Smooth Sailing”

Amerikalı rock grubu Queens Of The Stone Age, geçtiğimiz yıl 2007 sonra ilk albümü ‘…Like Clockwork‘ u bizlerle paylaşarak uzun süren sessizliğini sona erdirmişti. Geçtiğimiz yaz bir çok festivalde verdikleri konser ile olumlu eleştiriler alan grup, dün ‘Smooth Sailing‘ adlı şarkılarına çekilen klibi bizlerle paylaşarak 2014’e resmi geçişleri biraz geçikmeli de olsa yapmış oldu! Grubun […]

KRALINIZ GELSİN: QUEENS OF THE STONE AGE

Hiç yapmadığım bir şey yaptım ve daha bir kelime bile yazmadan şarkıyla giriş yaptım. Neden diyecek olanlarınız vardır, çünkü onlar henüz şarkıyı açmamışlardır. Açın ve hissedin: Enerjiyi, heyecanı, hepimizin bir zamanlar ana müzik tarzı olan saf Rock müziği. Sert gitar riffleri, sağlam vokal, basit ve öfkeli sözler.  İşte QOTSA’nın özeti bu. Saf rock müzik yapıyorlar, […]

Günün Parçası

Queens of the Stone Age – My God Is The Sun