Trainspotting 2 Soundtrack’leri Görücüye Çıktı!

Bu yıl dört gözle beklediğimiz yapımlardan biri olan Trainspotting 2’nin soundtrack’inde kimlerin yer alacağı nihayet belli oldu!

70. Doğum Gününde Freddie Mercury’nin Adı Bir Asteroite Verildi

Bugün 70. doğum günü kutlanan Queen’in efsanevi vokalisti Freddie Mercury’nin adı Mars yakınlarındaki bir asteroite verildi. Böylece Freddie Mercury de gökyüzündeki unutulmaz arasında yerini aldı.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.200: Queen – “I Want To Break Free”

200. bölümüne ulaştığımız canlı performans serimizde sırada konuğu İngiliz efsanevi rock grubu Queen’in ‘I Want To Break Free’ yorumu var.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.88: Queen – “Crazy Little Thing Called Love”

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar’da sırada klasikleşen “Crazy Little Thing Called Love” şarkısı ile Queen var!

Etkinlik: Queen Tribute Night by Cingi – Freddie Mercury / 21.30 / 20 Kasım Çarşamba / 21.30 / @ Babylon

2013 yılında bir çok önemli sanatçıyı kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken 90’lı neslin en büyük şanssızlığı olan Freddie Mercury‘i canlı dinleyememiş, onunla aynı dünyada yaşayamamış olmanın eksikliği 20 Kasım akşamı Cingi ile beraber Babylon sahnesinde özel bir ayin ile doldurulacak. Ülkemizde Queen klasiklerini başarılı bir şekilde yorumlayan sayılı gruplardan biri olan Cingi, Freddie Mercury’nin ölüm yıl dönümü […]