Coachella Festival Performansları Vol.1

Chet Faker, Interpol, Jungle, alt-J, Royal Blood, Perfume Genius’ın kısa performans videoları Coachella’nın resmi YouTube kanalı üzerinden bizlerle paylaşıldı.

Coachella Festivali’nin Line-Up’ı Açıkladı!

Geçtiğimiz yıl 579 bin katılımcıyı ağırlayan dünya müzik sahnesinin major festivallerinden biri olan Coachella Festival’in 2015 line-up’ı açıklandı.

2014’ün En İyi 70 Albümü | 14 – 6

Müzik dolu bir yılı daha geride bırakırken Rave Mag ekibi olarak yılın en iyi albümlerini seçtik. İşte 2014’ün en iyi 70 albümü!

Yeni Şarkı: Perfume Genius – “Queen”

2010 yılında Matador bünyesinde çıkardığı albümü ‘Learning‘ ile kariyerinin başında dev adımlarla ilerleyen Mike Hadreas, aka Perfume Genius, 2 yıl aradan sonra gelen ‘Put Your Back N 2 It‘ ile karanlık tarafına doğru yaptığı şiirsel yolculuk ile yetenek avcılarının karnını doyurmayı başardı. Albümler arasındaki iki yıllık sürenin bünyemizdeki uyumunu fark eden Handreas, ters çevirdiği kum saatinin […]

Yeni Şarkı: The National – “Learning” (Perfume Genius Cover)

The National geçtiğimiz yıl 6. stüdyo albümünü ‘Trouble Will Find Me‘ yi bizlerle paylaşmıştı. Sevgililer gününde son albümünden ‘I Need My Girl‘ şarkısının rework şeklini bizlerle paylaşacak olan The National’ın, şimdi iste son albümünün B-side’nında ver alan Perfume Genius‘ın ‘Learning‘ adlı şarkısına yaptığı cover yayımlandı. Merak edenleri hemen aşağıya alalım!