Paul Kalkbrenner “Back To The Future” Üçlemesini Tamamladı!

Paul Kalkbrenner, geçtiğimiz ay başlattığı “Back To The Future” isimli mix üçlemesini tamamladı.

Paul Kalkbrenner İle Geçmişe Yolculuk

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında 4. albümü “7”ı Sony Music etiketiyle servis eden Paul Kalkbrenner bu sefer bambaşka bir proje ile karşımıza çıktı.

Kraliçe Arı Ellen Allien, Yeniden İstanbul’a Geliyor

Minipax’de müziği ve enerjisiyle kasıp kavuran, herkese muhteşem bir after yaşatan Ellen Allien, tekrar kapsama alanımıza giriyor.

Daily Beating: Paul Kalkbrenner – “Feed Your Head”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Paul Kalkbrenner’den “Feed Your Head” var.

Daily Beating: Paul Kalkbrenner – “Feed Your Head”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Paul Kalkbrenner’dan “Feed Your Head” var.

Paul Kalkbrenner’ın Yeni Albümü Ortamlarda!

Kıdemli Alman prodüktör Paul Kalkbrenner’ın ‘7’ adını verdiği yeni albümü Spotify’da yerini aldı. Hemen dinleyin.

Paul Kalkbrenner’ın Video Üçlemesinin Sonu; “Feed Your Head”

Önümüzdeki ayın başında yeni albümü ‘7’i yayınlamaya hazırlanan Paul Kalkbrenner, resmi tanışma öncesi ‘Feed Your Head’ isimli şarkısını bizlere servis etti.

Solumun Remix’li Atışlarına Devam Ediyor!

Paul Kalkbrenner’ın yeni albümünün çıkış parçasını remix’leyen Hamburg merkezli Solumun, şimdi de Editor’un ‘Our Love’ isimli şarkısını mutfağına almış.

Solomun’dan Paul Kalkbrenner Remix’i

Bizler albüme dair yeni gelişmeler için yerimizi ayırtmışken Paul Kalkbrenner yeni albümünün çıkış parçasını Solomun’a emanet etmiş.

Daily Beating: Paul Kalkbrenner – “Cloud Rider”

Daily Beating, güne başlama motivasyonumuz, havanın gazabına uğradığımızda ruhsal durumumuz ve en mutlu anımızda fon müziğimiz olmaya devam ediyor

Paul Kalkbrenner’dan Video Klip; “Cloud Rider”

Yeni albümü için Sony Music ile anlaşan Paul Kalkbrenner, çizginin dışına çıktığı ve vokal yoğunluğunun en plana çıktığı ‘Cloud Rider’ı klipledi.