Chic, 25 Yıl Sonra Yeni Albümle Geri Dönüyor!

Amerikalı soul, disco ve funk müzik efsanesi Nile Rodgers, kurucularından biri olduğu Chic grubunun 25 yıl aradan sonra 2017’de yeni albüm yayınlayacağı müjdeledi.

Daft Punk’ın Sızdırılan Gizemli Kaydı: “Feel Good”

Bu yıl ilginç hareketler gözlemlediğimiz Daft Punk cephesindeki son gelişme, grubun Nile Rodgers ve Lemar ile kaydettiği iddia edilen bir şarkının SoundCloud üzerinden sızdırılması oldu!

Daft Punk Cephesinde Gizemli Hareketler Var

Daft Punk’ın seneye turneye çıkacağına dair dedikodular etrafta dolanmaya devam ediyor!

Daily Beating: CHIC ft. Nile Rodgers – “I’ll Be There”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada CHIC ve Nile Rodgers’tan “I’ll Be There” var.

Duran Duran Yeni Meyvesini Verdi; “Pressure Off”

İngiliz rock topluluğu Duran Duran, Janelle Monáe ve Nile Rodgers ortaklığındaki yeni şarkısı ‘Pressure Off’u bizlerle paylaştı.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.222: Chic feat. Nile Rodgers – “Le Freak”

Aklımızı başımızdan alan canlı performanslarda sırada disco/funk/soul efsanesi Chic’in “Le Freak” yorumu var.

Disco Müzik Efsanesi Chic’den Yeni Şarkı Prömiyeri

23 yıllık bir aranın ardından yeni bir albüm yayınlayacaklarını duyuran disco müzik efsanesi Chic, ilk singe’ını bizlerle paylaştı.

Daft Punk’dan Nile Rodgers’ın Yeni Albümüne Video Klip!

Nile Rodgers, funk/soul projesi Chic adı altında 23 yıl sonra yeni albümü, ‘It’s About Time’ı 2015 yılında yayınlayacağını bizlere duyurdu.

Yeni Şarkı: Sam Smith – “I’m Not The Only One” (Feat. A$AP Rocky)

Mayıs ayında ilk albümü ‘In the Lonely Hour‘ı bizlerle buluşturan İngilizlerin Adele‘den boşalan dev ses kontenjanına yerleştirdikleri Sam Smith, geçtiğimiz hafta Tracy Chapman‘ın ‘Fast Cast‘ isimli şarkısını BBC Radio 1 Live Lounge‘a konuk olarak cover’lamıştı. Smith, şimdi de Nile Rodgers, Disclosure, Naughty Boy ve Mary J. Blige gibi isimlerle yaptığı ortaklıkların ardından bu sefer Amerikalı rapper ASAP Rocky‘i […]

Yeni Şarkı: Nile Rodgers – “Do What You Wanna Do”

Geçtiğimiz yıl Daft Punk ile yaptığı ‘Random Access Memory‘ işbirliği ve Disclosure artı tafyası ile yaptığı ortaklık sonucu ortaya çıkan ‘Together‘ şarkısı ile ismini sıkça duyduğumuz disco-funk efsanesi Nile Rodgers, Cr2 Records‘un 10. yıl kutlaması için yeni şarkısı ‘Do What You Wanna Do‘u bizlerle paylaştı. 10 Ağustos’ta resmi olarak yayımlanacak disco groove’lu yeni Nile Rodgers şarkısını merak […]

56. GRAMMY Ödülleri: Kazananlar Listesi!!

Merakla beklenen 56. Grammys ödülünün kazananları dün gece belli oldu! Daft Punk‘ın ‘Yılın En İyi Albümü‘ beraber 5 ödülle damga vurduğu gece de diğer ödül alanları listesi şöyle; ALBUM OF THE YEAR Daft Punk, Random Access Memories Sara Bareilles, The Blessed Unrest Kendrick Lamar, Good Kid, M.A.A.D City Macklemore & Ryan Lewis, The Heist Taylor […]