Daily Beating: DARKSIDE – “Metatron”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada DARKSIDE’dan “Metatron”var.

Sonunda Kavuştuk: Nicolas Jaar – “Sirens”

Nicolas Jaar, ön gösterimi plak şirketinin yeni projesi “THE NETWORK” üzerinden yaptı ve “Sirens”i online dinlemeye açtı.

Ay Bitmeden Yeni Nicolas Jaar Albümü Geliyor!

Yeni albümü için önden sıraya girdiğimiz Nicolas Jaar, 30 Eylül’de ‘Sirens’in dijital platformlarda yerini alacağı müjdesini verdi.

Nicolas Jaar Dünya Turnesine Çıkıyor

Geçtiğimiz ay “Sirens” isimli bir albüm kapağı yayınlayarak bizleri heyecanlandıran Nicolas Jaar, şimdi de gelecek aydan itibaren dünya turnesine çıkacağını duyurdu.

Nicolas Jaar’dan Online Radyo Açılımı

Elektronik müzik dünyasının üretken evladı Nicolas Jaar, sevenlerine kurucusu olduğu Other People isimli plak şirketi üzerinden sevindirici bir haber verdi.

Sirenler Nicolas Jaar İçin Çalıyor

En son Dheepan filminin müzikleriyle karşımıza çıkmıştı. Uzun süredir sessiz olan Nicolas Jaar’dan sonunda haber alabildik!

Daily Beating: Grizzly Bear – Sleeping Ute (Nicolas Jaar Remix)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Nicolas Jaar’ın Grizzly Bear çıkışlı ‘Sleeping Ute’ye yapmış olduğu remix var.

Daily Beating: Nicolas Jaar – “Encore”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Nicolas Jaar’dan “Encore” var.

Dave Harrington Yeni Projesiyle Geri Döndü

Kendisini Nicolas Jaar ile iş birliği yaptığı Darkside projesinden tanıdığımız Dave Harrington, yeni projesini “Become Alive” isimli taze şarkısıyla duyurdu.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar: Nicolas Jaar – “Time For Us”

Aklımızı başımızdan canlı performanslarda cuma akşamının konuğu, “Time For Us” şarkısı ile elektronik müzik sahnesinin yetenekli çocuğu Nicolas Jaar oldu.

Daily Beating: Kasper Bjørke – “Heaven” (Nicolas Jaar Remix)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Kasper Bjørke’in “Heaven” şarkısını remix’leyen Nicolas Jaar var.